Pulibet İletişim

Bir çok nde olduğu gibi Pulibet’inde kullanıcılarına sunduğu bazı değerli hizmetleri vardır. , üyelerinin sorunlarına çare bulabilmek adına haftanın her günü 7/24 ücretsiz destek vermektedir. “iddaa oynamanın desteği mi olurmuş!” demeyin. Elbette ki sizlerinde kafalarını kurcalayacak sorular olacaktır. oynamak istediğiniz de hemen iddaa sitelerine göz atmak istersiniz. Birbirinden farklı tasarımlarla oluşturulmuş bir çok  iddaa sitesi mevcuttur. Alışık olmadığınız bir site ile karşılaşınca bazen ne yapacağınızı bilemeyebilirsiniz. Bu durum da yapmanız gereken şey destek almak olacaktır. Pulibet’te üyelerinin bu tür sorunlarla karşılaşınca yanında olmak için 7/24 desteğini sizlerden esirgememektedir. Peki Pulibet’e nasıl ulaşarım diyor iseniz sizler için ufak çaplı bir araştırma yaptık;Pulibet’e nasıl ulaşırım?
Pulibet’e ulaşmak istediğiniz de yapmanız gereken şey oldukça kolaydır, zaten Pulibet bu yönüyle birçok iddaa sevdalısının gönlünü kazanmıştır. Karışıklık olmaması adına farklı türde olacak sorularınıza farklı kişiler cevap vermektedir. Örnek verelim; %25 Hoşgeldin promosyonu’nu almak istediniz ve ne yapacağınızı bilmemektesiniz. promosyon talebi göndermek için adresine konuyla ilgili muhabbetinizi yazmanız gerekmektedir. Sizlere en kısa sürede dönüşü sağlayacaklarına emin olabilirsiniz.  Aşağıda diğer sorunlarınız için nereye ulaşacağınızı yazdık.

Pulibet İletişim Mailleri
Her türlü itiraz, öneri veya sorununuz için adresine,
promosyonlarınızı hesabınıza almak ve onları dilediğinizce harcamak için adresine,
Hesap doğrulama ve belge işlemlerinizi kolaylıkla halletmek için ise adresine mail atabilirsiniz.
(Mail atarken kullandığınız e-posta adreslerinin siteye üye olduğunuz e-posta adresiyle aynı olmasına dikkat ediniz. Bu sizin sorununuzu anlamlarında ve daha kolay sonuca ulaştırılmasında büyük rol oynayabilir.)

buton