Pulibet Nasıl Bir Site

Pulibet, gözlemlerimizi ve araştırmalarımız sonucunda gönlümüzü çok almasa da yine de üyeler tarafından sevilen arasındadır. Gerek teması, gerekse promosyonlarıyla beraber bir çok kişiyi kendine bağlamayı başarmıştır. Pulibet yönetimi, uluslar arasında yılların deneyimine sahiptir. Belirli lisanslarıyla birlikte bir çok kişinin oyun oynamasını ve iddaa yapmasını sağlamaktadır. Canlı iddaa ve ‘nın günümüzde bu kadar çok tercih edilmesi Pulibet yönetminin dikkatini çekmiştir. Bu yönde çalışmalarını başlatan Pulibet’i son olara böyle görmekteyiz.

Misyonları,  müşterilerine kullanışlı ve adil bir oyun platformu oluşturma konusunda oldukça başarılı olduklarını görmekteyiz. Site tasarımı da kullanıcılar için oldukça elverişili gözükmekte. iddaa sitelerinin önde gelen isimlerden olmaya aday olan Pulibet hakkında kısa bir kaç bilgi vermek istiyoruz. Pulibet, kalitesi açısından üye olan herkesin profilini hatta IP adresini bile kontrol etmektedir. Bu kaçak iddaa sitesi yönetenler için önemli bir uygulamadır.
 
+18 Yaşında Olmalısınız
‘te sizde herkes gibi iddaa yapmak istiyorsanız öncelikle 18 yaşını doldurmanız gerekmektedir.  18 yaşından küçükler için uygun gelmeyen oyunları ve platformları Pulibet her halükarda desteklememektedir. Ancak bulunduğunuz bölgede ki reşit olma yaşı Türkiye’ye göre daha farklılık gösterebilir. Mesela ABD ülkesinde reşit olma yaşı 16 diyelim. Sadece ABD’de olmak şartıyla sitede ki +18 yaş amblemine dikkat etmeseniz de olur.

buton