Pulibet Para Çekme

 Pulibet iddaa sitesinde talihınız dönse bile bazen parayı nasıl çekeceğiniz hakkında pek bir bilgiye sahip olmayabilirsiniz. Endişelenmeyin, sizler için bu durumu açıklığa kavuşturmak için araştırmalarda bulunduk.  Bu yazımızın sonunda Pulibet sitesinden kazandığınız parayı nasıl ve hangi türlerde alacağınızı öğrenebileceksiniz.Parayı Nasıl Çekerim?
Siteye girerek “hesabım” kısmına geliyorsunuz, orada para seçme seçeneklerini göreceksiniz. Tıkladıktan sonra size en uygun olan ödeme yönteminin formunu eksik ve hata olmadan doldurmanız gerekmektedir. Para çekme işlemlerinizi her gün 7/24 yapabilirsiniz. EFT ile hafta içi her gün  10:00 – 17:00 arasında yapabilmektesiniz. Ancak Pulibet’in olumsuz bir yanı vardır. Günde 20.000 TL’den fazla para kazanabilirseniz bunu hemen çekemiyorsunuz, Pulibet sizlere günde 20.000 TL’den fazla çekme limiti vermiyor.

Yatırım Yapılan Anapara, Cepbank veya Havale İse;
Spor iddaai yaptığınızda en düşük 1.05 veya üstünden bir oran seçmelisiniz. gazino oyunları oynadıysanız en az 1 kere çevirmelisiniz bu şartlar dışında para çekmeye kalkarsanız hüsranla sonuçlanırsınız.

Yatırım Yapılan Anapara, Sanal Kartlar(TLNakit, Ecopayz,Netteler) ise;
Eğer spor iddaai yaptıysanız(futbol,basketbol vb.) en düşük oran 1.60 ve üzeri olmalıdır. gazino tarzı oyunlarda ise en azından 1 kere çevirmenizi istemektedirler. Aksi taktirde ödeme alamayacaksınız.– Banka Havalesi İle Para Çekme
Pulibet iddaa sitesinden para kazandığınızda onu herkes gibi sizde elinize almak isteyeceksiniz. Bu durumda yapmanız ve olması gereken bir şey vardır. Pulibet kazandığınız parayı size aktarırken, sizlerden bir şey istemektedir. Bu durum can sıkıcı olsada güvenlik açısından önemli bir önlemdir. Bahsettiğimiz bu önlem ise Pulibet sitesinde üye olduğunuz isimle açılmış bir banka hesabı olmasıdır.

– TLnakit, Ecopayz ve Neteller İle Para Çekme
Bu 3 platform için, sizlere Banka Havalesi ile aynı şartı koymuştur. Yani hesabınızda ki parayı kendi hesaplarınıza aktarmak için sitede ki isminizle TLnakit, Ecopayz ve Neteller üyelik isimleriniz aynı olmalı. Aksi takdirde ödemelerinizi alamama talihına sahipsiniz.

Sitemizde ki diğer görmek için sitelerine göz atmanızı rica ediyoruz.

buton