Pulibet promosyonları

Pulibet, kullanıcılarına gerçekten kayda değer promosyonlar vermektedir. Kullanıcılarıyla arasını iyi tutmak isteyen Pulibet her farklı yatırım yapma yöntemine ayrı ayrı promosyon imkanı sunuyor. Örnek verecek olursak Cepbank ile hesabınıza para yatırdınız ve promosyontan faydalandınız ve aynı promosyontan tekrar faydalanmak istediniz, TLnakit ile para yatırdınız maalesef ki böyle yaparsanız aynı promosyontan tekrar fayda göremeyeceksiniz. Diğer siteleri gibi Pulibet’te kendine göre bazı kurallar koymuştur. iddaa siteleri genelde standart promosyonları uygular ancak Pulibet’in promosyon imkanları diğer ne göre biraz farklıdır.

promosyon Genel Şartları 
Her üye sadece bir adet promosyontan faydalanabilmektedir. Aynı anda birden fazla promosyon talebi gönderemezsiniz. Yararlandığınız en son promosyonun üzerinden en az 36 (3 gün) geçmelidir. Böylece yeni bir promosyon hakkınız doğacaktır. 
Yatırım işleminizi yaptıktan hemen sonra promosyonunuzu alamıyorsunuz öncelikle yaptığınız iddaain olumlu sonuçlanması gerekmektedir.

Kimlere promosyon Ödemesi Yapılmaz?
Pulibet, hileye karşı kendine göre bir savunma mekanizması kullanmaktadır. Her önüne gelene promosyon vermediğini görmekteyiz ki bu iddaa sitesinin işine verdiği önemin ne denli olduğunu bizlere kanıtlamaktadır.

Aynı ismi paylaşan hesaplar.
Aynı aileye/eve ait hesaplar.
Aynı IP’yi paylaşan hesaplar.
Aynı kişisel bilgileri içeren hesaplar.
Aynı bilgisayardan kullanılan hesaplar.
Aynı kişiye ait birden çok hesap.
Pulibet, yukarıda yazdığımız etkenleri kullanan kişilere kesinlikle ödeme yapılmayacağını açıkca belirtmiştir.

%25 Hoşgeldin promosyonu
Pulibet, ilk defa üye olacak kişilere cesaret dolu bir promosyon vermektedir. %25 promosyonun önemli bir rakam olduğunu belirtmemize gerek yoktur herhalde. Ancak bu promosyontan yararlanmak istiyorsanız en az 100 TL yatırmanız gerekmektedir. En fazla alabileceğiniz promosyon tutarı ise 500 TL’dir. Bu promosyontan ise online cüzdanlar yararlanamazsınız. Cepbank, EFT veya Banka havalesi ile yatırırsanız Hoşgeldin promosyonundan yararlanabileceksiniz.

%10 Sanal Kart promosyonu
%10 sanal kart promosyonundan yararlanmak istiyorsanız yatırımlarınız cepbank veya banka havalesi ile yapmamanız gerekmektedir. Cepbank veya banka havalesi ile paranızı yatırırsanız bu promosyontan faydalanamayacaksınız.
Bu promosyontan sadece spor iddaai yaparsanız yararlanabilirsiniz. gazino oynarsanız ve %10 Sanal kart promosyonu talep edecekseniz boşuna etmeyin çünkü onaylanmayacaktır. Bu promosyontan sadece spor iddaaları yapanlar yararlanabilir. %10 Sanal kart promosyonundan yararlanmak için minimum 50 TL yatırmanız istenmektedir. Üst limit yoktur. Pulibet sitesinde üyelere sunulan Sanal Kart promosyonu sadece Türkiye içerisinde yaşayan ve Türkiye’de kayıt olmuş kullancılar içindir.

Canlı gazino %15 Kayıp promosyonu
Bu promosyon sadece ve sadece Canlı gazino PRO’da geçerlidir. Aynı zamanda haftanın her günü promosyontan yararlanabilirsiniz. promosyonu alabilmek için gazino oyunlarından en az 50 TL kaybetmeniz gerekir. Aksi takdirde promosyontan faydalanmanız imkansız. 50 TL ve üzerinde net kayıp yaşadığınızı farz edelim ve promosyonunu almak için talep gönderdiniz. promosyonunuzun size yansıtılması 15 dakika ile 60 dakika arasında sürmektedir. Bu promosyonta da diğer promosyonlar da olduğu gibi üyenin sadece Türkiye içerisinde olması isteniyor. 

buton