Pumabet iddaa Sitesi

Pumabet 2015 yılında açılmış bir iddaa sitesi.Site geçerli ve gerçek bir lisansa sahip olup curacou lisansına sahip.Buna rağmen para yatırma ve çekme yöntemlerinde sadece havale ve cepbank olması biraz ilginç.Ecocard gibi yöntemler bir site için oldukça önemli olup bu yöntemler en kısa sürede eklenmeli.Bunun yanında sitede gazino ve canlı gazinoda aktif olarak hizmet verememekte.Hal böle olunca güvenilir para yatırma ve çekme yöntemlerini bulundurmaması ve aktif bir gazino ve canlı gazinonun bulunmaması site için büyük eksikler.Sitede şu an olumlu gözüken şey ise geçerli bir lisansa sahip olması.Siteye tasarımsal olarak bakıldığında ise sade ve dikkat çekmeyen bir site görünümdeler.

Pumabet iddaa ve Canlı iddaa

Pumabet spor iddaalarınde futbol başta olmak üzere 4 5 dalda iddaa yapmak mümkün iddaa çeştililiği ve iddaa oranları ise normal düzeylerde.Pumabet canlı iddaa bölümünde ise iddaa çeşitliliği ve iddaa oranları için iyi demek mümkün.

Pumabet gazino Canlı gazino ve Diğer Bölümler

Pumabette gazino,canlı gazino ve poker bölümü linkleri bulunduğu halde şu an için hizmet vermemekte.Bu bölümlerin açılması çok önemli olup bu bölümler çaılıncaya kadar dikkatli olunmasında fayda var.

Pumabet Para Yatırma ve Çekme

Pumabet para yatırma ve çekme yöntemleri oldukça kısıtlı olup dünyaca ünlü güvenilir para yatırma ve çekme yönemleri sitede bulunmamakta.Pumabete cepbank ile minumum 20 tl,havale ile minumum 100 tl yatırmak mümkün.Para çekim işlemlerinde ise havale ile minumum 100 tl çekebilirsiniz.

Pumabet promosyonlar

  1. Kankanı getir promosyonu.Bu promosyontan faydalanmak için siteye en az 1 kez para yatırmanız gerekmekte olup.Getirdiğiniz arkadaşınızın ilk depositten sonraki para yatırmasında %10 oranında promosyon size verilmekte.promosyonun çevrim şartı en az 4.05 lik kombine kuponlarda 7 kez çevirmeniz gerekiyor.Bu çok ağır bir çevrim şartı.
  2. %50 1000 tl hoşgeldin promosyonu.İlk para yatırma işleminize %50 promosyon verilmekte olup alabilceğiniz maksimum promosyon miktarı 1000 tl olarak belirlenmiş.promosyonun çevrim şartı en az 4.05 lik kombine kuponlarda 7 kez.Bu çok ağır bir çevrim şartı.
  3. Haftalık %10 spor iddaaları kauıp promosyonu.Haftalık kayıplarınızın %10 u size geri iade edlmekte olup promosyon için bir çevrim şartı sitede belirtilmemiş.
  4. %25 deposit promosyonu.Tüm para yatırmalarınızda en az 50 tl olmak şartı ile %25 promosyon vermekteler.promosyonun çevrim şartı en az 4.05 oranlı kombine kuponlarda 7 kez.

Pumabet Genel Değerlendirme

Pumabet güvenilir para yatırma ve çekme yöntemlerini bulundurmaması,gazinoo ve anlı gazinosunun aktif olmaması ve ağır çevrim şartları ile dikkat edilmesi gereken sitelerden olup.Piyasada tutunmak istiyorlarsa bu yönlerini düzeltmeliler.Sitedeki tek güzel yan baştada bahsettiğimiz üzere lisanslarının olması.Bunlara yeni olmasıda eklenince dikkatli olunmasında fayda var.Sizinde pumabet hakkında yorumunuz varsa yorum kısmından bilgilendirme yapabilirsiniz.

buton