Queenbet iddaa Sitesi

2011 yılında açılmasına ve hizmetine başlamasına rağmen henüz bir yerlere gelememiş olan QueenBet isimli sitesi hakkında bir kaç bilgiye değineceğiz.QueenBet 2011 Yılının mayıs ayında açılmıştır. O zamandan bu zaman bir kaç kez engel yediği için isminin Queenbet’ten Queenbet2’ye dönüştürmüştür. Queenbet’te diğer gibi belli başlı oyun hizmetleri sunmaktadır.
Örnek verecek olursak;Canlı iddaa
Spor iddaai
Sanal iddaa
gazino
Canlı gazino
Poker ve diğer oyunlar..Öncelikle bu oyunları oynayabilmeniz için hesabınıza para yatırmak gerekiyor ve Queenbet’in para yatırma seçeneklerini ve şartlarını görüntüleyemiyoruz.  Normal bir online iddaa sitesi para çekme ve yatırma ayrıntılarını sitesinde açık bir şekilde paylaşmalıdır. Ancak Queenbet’te böyle bir paylaşım görememekteyiz.4 Adet promosyon imkanı veren Queenbet’in promosyonları şöyle sıralanmaktadır.Tüm herkesin genelde en çok dikkatini Hoşgeldin promosyonları çekmektedir. Queenbet’te sizlere 250 TL’lik bir hoşgeldin promosyonu sunmakta. Tabii promosyontan yararlanmak için siteye ilk defa üye olmak zorundasınız ve promosyonu alıp alamayacağınız da meçhul.
QueenBet Güvenilir mi?
Öncelikle belirtelim ki kimliği belirsiz iddaa sitelerinden uzak durmaya çalışın ve bilindik iddaa sitelerine yönelin. Queenbet bu kadar eski olmasına rağmen henüz bir yerlere gelemediği için ona pek güvenmiyoruz. Ancak yinede son sözü siz söylemiş olursunuz. Dilerseniz ilk yatırımınızdan sonra ki etmenleri bizlerle paylaşabilirsiniz.

buton