Restbet %10 Astropay Para Yatırma promosyonu

, üyelerinin para yatırım seçeneklerinden Astropay ile para yatırma yöntemini seçmeleri dahilinde %10 Astropay Para Yatırma promosyonu veriyor. Bu promosyondan yalnızca spor iddaalarıne iddaa yapacak ve Astropay para yatırma seçeneği ile yapılan para yatırma işlemleri için geçerlidir. Havale/EFT, Cepbank, Paysafecard, Neteller, Ecopayz, Kredi Kartı, E-Pro, Paykwik, Paykasa ve Pidpay ile para yatıran kullanıcılar bu promosyontan yararlanamaz.

Bu promosyontan haftanın her günü yanlızca bir defa yararlanabilirsiniz. Astropay kart ile para yatıran kullanıcılar haftanın her gün her yatırılan para karşılığında, üyelere %10 promosyon yatırılacak. Gün içinde bu promosyontan maksimum 500 TL tutarında yararlanabilirsiniz. Kullanıcıların bu promosyontan yararlanabilmesi için son 24 saat içerisinde, daha önceden para çekme yapmamış olma koşulu vardır. Astropay ile para yatırımınız ardından Restbet canlı destek hattına tıklayarak promosyonunuzu talep edebilirsiniz.
içinde en güvenilir sitelerden biri olan Restbet’te %10 Astropay Para Yatırma promosyonu çekilebilir hale getirmek için ana paranızı en az 1.30 ve üzeri orandan 1 sefet, promosyon tutarını ise en az 2.00 ve üzeri orandan spor iddaalarınde 11 defa çevirim yapmanız gerekiyor. Kombine kuponlar çevirim şartlarına dahildir. Ancak kombine kuponlarda yer alacak her bir musabakasın oranı en az 1.80 ve üzerinde olmalıdır. promosyon çevirim şartlarına aynı musabakaa iki olasılıklı oynanmış Alt/üst, tek/çift gibi iddaaler dahil değildir.
%10 Astropay Para Yatırma promosyonu kurallarına ek olarak Restbet genel kural ve şartları geçerlidir.

buton