Restbet 103 – Resbet mobil giriş Restbet103.com

Türkiye’ye yönelik iddaa pazarına yakın tarihte giren iddaa sitelerinden Restbet’in mevcut giriş adresi olan Restbet102 engellendi. Bu adresin yerine ise Restbet103 adresi hizmete sokuldu.

Curaçao lisansı ile hizmet veren sayfalardan birisi de Restbet iddaa sitesidir. Restbet geçtiğimiz yıl içerisinde Türkçe hizmet vermeye ve Türk oyuncuları kabul etmeye başlamıştır. Restbet sitesi iddaaçiler arasında kısa sürede en hızlı para yatıran sitelerden birisi olarak kabul görmüştür. Çünkü banka havalesi ile Restbet hesabınızdan verdiğiniz para çekme talepleri dakikalar içinde hesabınıza geçirilmektedir. Hal böyle olunca zaten iddaaçiler de en çok hızlı para çekmeye önem verdiği için Restbet firması müşteri sayısını iyice arttırmıştır.

Restbet sitesi geçtiğimiz güne kadar Restbet102 ile hizmet verirken bugün hizmet adresi Restbet 103 oldu. Restbet iddaa sitesi engelleme sonrasında üyelerine temiz bir adresten hizmet vermek için bu alan adını aktive etti. Restbet adres değişikliğini üyelerine duyurdu. Ama bu durumdan haberi olmayan Restbet üyeleri hala daha Restbet 102 adresini kullanmaya çalışıyor olabilir. Bu nedenle sizden ricamız bu yazımızı sosyal medyada duyurmanızdır. Böylelikle yeni adresten haberi olmayan Restbet kullanıcıları sitemiz üzerinden Restbet güncel adresine erişebilirler. Restbet103 adresine girdiğinizde daha önceden üyelik bilgileriniz varsa aynı veriler ile hesabınıza giriş yapabilirsiniz.

Yazı etiketleri: restbet giriş • restbet yeni adres

20 Şubat 2016 Yazıldı Restbet iddaa

buton