Restbet

Bugün sizlere Pronet Gaming altyapısını kullanan nden biri olan Restbet hakkında bilgiler vermek istiyoruz. Yazımızın devamında Restbet hakkındaki tüm detaylı bulabilirsiniz.Restbet, 2013 yılının Ocak ayında hizmet vermeye başlamış bir iddaa sitesidir. Pronet Gaming altyapısını kullanmaktadır. Restbet’in spor iddaaları ve gazino oyunları oynatma lisansı Curacao Gaming Authority tarafından verilmiştir. Düzenli olarak Curacao yasalarına uygun bir şekilde denetlenmektedir. 
Restbet, spor iddaaları kısmında 30’dan fazla spor dalına iddaa açmaktadır. Futbol, basketbol, tenis, buz hokeyi, beyzbol ve amerikan futbolu, Restbet’in iddaa oynattığı spor dallarından bazılarıdır. Bunun yanında Restbet’te her ay 10.000’den fazla musabakaa canlı iddaa açılmaktadır.Üstelik sadece futbol ve basketbol gibi spor dallarına değil tenis, buz hokeyi ve amerikan futbolu gibi spor dallarına da canlı iddaa açılmaktadır. Restbet’te onlarca spor dalı arasından dilediğinizi seçerek binlerce iddaa seçeneğine analiz yapabilirsiniz. Üstelik Restbet’te ki oldukça yüksek oranları değerlendirerek iddaalarınizden daha fazla kazanç elde edebilirsiniz.Peki, Restbet Nasıl Bir Site, Güvenilir Mi?
Restbet, Curacao tarafından verilmiş lisansı bulunan ve düzenli olarak denetlenen bir iddaa sitesidir. Bundan dolayı güvenilir olduğunu söylemek mümkündür. Malta yasalarına göre lisanslanmış ve düzenli denetlenmekte olan bu iddaa sitesine sorunsuzca para yatırabilir ve güvenle ödeme alabilirsiniz.
Restbet’i tavsiye ediyoruz.Dilerseniz bir sonraki yazımız olan “” konusunda Restbet güvenilirliği hakkında bilgi alabilirsiniz.

buton