Restbet İletişim

Kimi sitelerde kullanıcıların en büyük şikâyeti olan iletişim sorunu’te tarih olmuş diyebiliriz. Bir firmanın sadece tek iletişim adresi olması onun güven açısından endişe verici olduğunu ortaya koymaktadır. Acaba site kapatılır mı, kapatılırsa nasıl ulaşabilirim, bu iletişim adresi engellenirse gibi birçok soru iddaa severlerin aklında dolanabilir. Bu konu hakkında endişe duymak onların hakkı diyebiliriz.
Restbet İletişim konusunda kullanıcılarına ne kadar güvenli bir site olduklarını kanıtlıyor. Canlı yardım ekibinin 24 saat iletişimi haricinde müşteri destek, belge destek, finans, reklam ve Skype adreslerini sitede bulundurarak üst seviye bir hizmet anlayışı sunuyor.
Canlı Destek

Restbet üyeleri herhangi bir problem anında 7/24 ulaşabileceği bir canlı desteğe sahiptir. Kaliteli ve uzman ekibi ile müşterilerin sorunları en kısa sürede sonuca kavuşmaktadır. Canlı desteğe site içerisinde ulaşabilirsiniz.

Müşteri Destek
Üyelerin site hakkında, para yatırıp-çekme gibi konular, iddaa seçenekleri vb. sorun ve önerilerini bizzat destek ekibine ulaştırabileceği yerdir. Müşteri desteğe aracılığı ile ulaşabilirsiniz.
Belge Destek
Para çekme ile ilgili problem yaşayacaklara en hızlı hizmeti belge destek vermektedir. Onaylanmayan belgelerin ne için onaylanmadığı ve hangi belgelerin gönderileceğine dair tüm detaylara ‘dan ulaşabilirsiniz.

Finans
Hesap akışınız ile ilgili bir sorun yaşarsanız ( ki bu olmayacak bir ihtimal ) ya da erteleme musabakalarında hesabınıza para geçerken bir eksik görürseniz, finans ile ilgili kısma ulaşıp sorununuzu kolayca giderebileceğiniz bir yerdir. İletişim için ‘a ulaşın.
Skype
Günümüzün en güçlü sosyal haberleşme ağı ile Restbet temsilcilerine ulaşıp konuşmak istediğiniz, bilgi almak istediğiniz her noktayı öğrenebileceğiniz sosyal adres. Skype kullanıcı adı restbet.destekRestbet’in harika promosyonlarını duydunuz mu? kısmında bulabilirsiniz.

buton