Restbet promosyonları

Bildiğiniz üzere bir çok iddaa sitesi yüksek oranlarının yanı sıra sundukları promosyonlar ile anılırlar. Bugün sizler için ‘te ki promosyonlardan ve güncel promosyonlardan bahsedeceğiz.
Öncelikle her iddaa sitesinin olmazsa olmazı hoşgeldin promosyonunu tanıtalım.

Restbet Hoşgeldin promosyonu
Tamı tamına 500 TL’ye kadar %25 hoşgeldin promosyonu veren Restbet’te bu promosyontan yararlanabilmek için istediğiniz bir para yatırma yöntemi ile depozit yapmanız gerekmektedir. 500 TL’ye kadar %25 promosyonu aktif etmek için yatırımınızın ardından canlı desteğe bağlanarak promosyon talebinde bulunmalısınız.
promosyonun çevirim şartlarını incelediğimizde aldığınız miktarın 10 katını 2,00 (Kombine kuponlar için tek musabakasın 1,80 üstünde olması gerekmekte) ve üzeri ile çevirmeniz yeterli olacaktır. Ardından promosyonu nakit olarak çekebilirsiniz.
Bu promosyon başka bir promosyonla birleştirelemez.
Dikkat etmelisiniz ki bu promosyontan sadece ilk yatırımınızda yapacağınız miktar kadar yararlanabilirsiniz. Bu yüzden ilk yatırım miktarınız önemlidir.
Canlı gazino Kayıplarınızda Geri Ödeme promosyonu
Xprograming canlı gazino oyunlarında ki kayıplarınız için geri ödeme alacağınız discount promosyontan faydalanmak için 100 TL ve üzeri kayıp yaşamanız gerekmektedir.
1000 TL’ye ki kadar kayıplarınızda – %10
1000-5000 TL arası kayıplarınızda %15
5000 TL ve üzeri kayıplar için ise %20 geri ödeme talep edebilirsiniz.
Geri ödenen promosyonların çevirim şartı yoktur. Dilediğiniz alanda yeniden iddaa yapabilirsiniz veya çekme talebi verebilirsiniz.
1’e 2-3 oran veren iddaaler için geri ödeme yapılmaz. Bu konuya dikkat etmeniz gerekmektedir.
Ödemeler her haftanın pazartesi günü yapılmakta ve pazartesi günü talep edilmeyen kayıp promosyonları hesaplara aktarılmayacaktır.

Ukash, Astropay ve Ecopayz Para Yatırma promosyonu
Ukash, Astropay ve Ecopayz ile yapacağınız para yatırma işlemleri için her gün 250 TL’ye kadar promosyon kazanabilirsiniz.
Ukash için %5,
Astropay için %10,
ve Ecopayz için %10 promosyon alacaksınız.
Kazandığınız promosyon sadece spor iddaalarınde geçerlidir ve yine bu promosyonu 2,00 oran ve üzerinde 11 katı kadar çevirmeniz gerekmektedir. Kombine kuponlar için musabakalar 1,80 oran üzerinde olmalıdır.
Para yatırımı yapmanızın ardından canlı desteğe bağlanarak promosyonu talep edebilirsiniz. 36 saat içerisinde hesabınıza yüklenecektir.
Dikkat etmeniz gereken nokta, promosyonu aldıktan sonra çevirim yapmadan para çekme işlemi yaparsanız promosyonunuz geçersiz sayılacaktır.Sizler için Restbet promosyonlarını inceledik. Genel olarak değerlendirdiğimizde gayet cömert promosyonlar düzenlemişler. iddaalarınizi Restbet’te yaparak ve promosyonları takip ederek kârlı çıkabilirsiniz. iddaalarınizde bol talih.

buton