Riccobet Para Çekme

Riccobet iddaa sitesinden para çekme işlemlerinizi oldukça hassas yöntemlerle yapılmaktadır. Riccobet’teki bakiyenizi banka hesaplarınıza veya diğer online hesaplarınıza aktarmak için öncelikle siteye giriş yapın, daha sonra hesabım bölümünde para çekme sekmesine tıklayın. Önünüze Para Çekme yöntemlerinin listesi çıkacak kullanmak istediğiniz yöntemin üzerine bir kez tıklayın ve verilen talimatları harfi harfine uygulayın.Para çekme limiti ne kadar?
Hesabınızda ki parayı çekebilmek için önce hesabınızda  en aşağı 100 TL olması gerekmektedir. 100 TL’nin altında para çekme işlemi yapamıyorsunuz. En fazla 50.000 TL çekebilmeniz ise ayrı bir güzellik diyebiliriz. Günde en fazla 2 kez para çekme talebi gönderebildiğinizi unutmayın. Bu arada olurda para çekmekten vazgeçerseniz, para çekme talebiniz onaylanmadan bunu gerçekleştirebilirsiniz.Kredi Kartıma Ödeme Alabilir miyim?
Evet, kredi kartınıza ödeme alabiliyorsunuz, ancak bu yöntemle ödeme almak istiyorsanız, yatırımınızı da kredi kartı ile yapmanız gerekmektedir. Güvenlik için alınan bu önlem sizler için sıkıntı olsa da nin yapması gerekmektedir.Para Çekme İşlemi Yapılırken Kesinti Yapılır mı?
Para çekimleriniz de Riccobet tarafından kesinti yapılmamaktadır. Hesabınız da ne kadar var ise kuruşu kuruşuna banka hesaplarınıza aktarılmaktadır. Ancak bankalar kesinti yapabilir. Para çekme seçeneklerine dikkat ediniz.Ne kadar sürer?
Para çekme talebi gönderdikten 30 dakika içerisinde paranız hesaplarınıza aktarılı. Haftanın her günü olması da Riccobet’in pozitif alanlarındandır. siteleri hakkında daha fazla bilgiye erişmek için sitemizi takip etmeye devam edin. Aşağıdaki butona tıklayarak Riccobet’e üye olabilirsiniz. Bol talihler!

buton