Rivalo 9 iddaa yeni adresi Rivalo9.com

Curaçao merkezli iddaa sitesi Rivalo’nun yeni adresi Rivalo9.com oldu. Rivalo’da iddaa oynamak için Rivalo 9 adresini tarayıcınıza yazabilirsiniz. Alman iddaa devi Tipico’nun Türkiye’deki haklarını devralan Rivalo kısa süre içerisinde hem güvenilir hem de üye sayısı artan bir site haline geldi.

Türkiye iddaa pazarına ilk olarak Rivalo ismiyle giren site bugüne kadar 1’den başlamak üzere 9’a kadar adresleri kullanmış oldu. Rivalo8 adresinin engellenmesi elbette yeni bir adres açmayı zorunlu hale getirdi. Çünkü bu adrese girmek isteyenler ya sayfa bulunamadı hatası alıyor ya da engelleme sayfası ile karşılaşıyor. Rivalo üyeleri ancak DNS adreslerini elle değiştirirlerse eski adreslere girebilirler. Ancak günümüzde çoğumuzun otomatik DNS kullandığını düşünürsek maalesef Rivalo’ya giriş yapamazsınız. Bu nedenle tarayıcınıza www.rivalo9.com yazmanız gerekiyor. Ancak böyle yazmanız durumunda engelsiz Rivalo adresine giriş yapmış olursunuz.

Sitemizde bulunan Rivalo linklerime tıklamanız durumunda bu linkler sizi otomatik olarak Rivalo 9 adresine yönlendirecektir. Böylece site site gezerek adres aramaktan kurtulmuş olacaksınız. Rivalo iddaa sitesi kolay kullanılan ara yüzü, hızlı para çekme işlemleri ve yüksek oranları ile göz dolduran bir iddaa sitesi olarak öne çıkmaktadır. Rivalo9 adresine yeni üye olacaksanız hesabınıza ilk seferde en az 250 TL yatırmanızı öneririz. Çünkü bu miktarı yatırmanız durumunda bir bu kadar da Rivalo size promosyon verecektir.

Yazı etiketleri: rivalo giriş • rivalo yeni adres

2 Şubat 2016 Yazıldı Rivalo iddaa

buton