Rivalo 95 Rivalo Giriş Rivalo95.com

Rivalo iddaa sitesinin giriş adresi olan Rivalo96.com 30 Mayıs 2016’da bloklandı. Rivalo engellendikten sonra hemen yeni adres olan Rivalo 95 alan adını hizmete sundu.

Alman iddaa devi Rivalo geçtiğimiz günlerde engellenen Rivalo97 adresi yerine Rivalo96 adresini açmak zorunda kalmıştı. O engellemenin gerçekleştiği gün birçok iddaa firması da aynı kaderi yaşamıştı. Ama daha bunun üzerinden kısa bir süre geçmesine rağmen Rivalo96 da engellendi. Rivalo yönetimi de Rivalo giriş adresi olarak Rivalo95.com alan adını seçti. Rivalo’ya eski adreslerinden girebilirsiniz ancak DNS ayarlarınızı elle yapılandırılmış olması yani yasaklı sitelere girebiliyor olmanız gerekmektedir. Çünkü otomatik DNS kullanan bilgisayalar üzerinden girmek istediğiniz engelleme sayfası ile karşılaşıyorsunuz. Rivalo’ya giriş için adres çubuğunuza Rivalo95.com alan adını yazarak direkt olarak siteye ulaşabilirsiniz.

Rivalo iddaa sitesinde üyeliği olanlar yeni adreste de aynı bilgileri ile sisteme giriş yapabilirler. Rivalo95 adresine yeniden üye olmanıza gerek yoktur. İşlem geçmişiniz ve paranız aynı şekilde yeni adrese taşınmış olacaktır. Güvenilir iddaa firması Rivalo Türkiye’de hatırı sayılır bir müşteri potansiyeline sahip. Rivalo yeni adresi üzerinden siteye ulaştığınızda sizin de göreceğiniz gibi kolay kullanışlı bir arayüz ile karşılaşacaksınız. Canlı iddaa ve spor iddaaları bölümleri oldukça kullanışlı olan sitede gazino ve canlı gazino bölümleri de mevcut. Ayrıca yeni üyeleri bekleyen 350 TL ilk üyelik promosyonu da iddaalarınize başlamadan önce kasanızı ikiye katlama talihı veriyor. Rivalo iddaa sitesinde üyelik oluşturmayı düşünen kullanıcılarımıza bu siteyi gönül rahatlığıyla öneriyoruz.

Yazı etiketleri: rivalo giriş • rivalo yeni adres

1 Haziran 2016 Yazıldı Rivalo iddaa

buton