Rivalo 96 – Rivalo yeni adres Rivalo96.com

Alman iddaa markası Rivalo’nun önceki adresi olan Rivalo97.com 18 Mayıs 2016’da engellendi. Rivalo yeni adresi olarak Rivalo96.com belirlendi.

Rivalo iddaa platformu, Türkiye’den üye olarak güvenle iddaa oynayabileceğiniz bir iddaa sitesidir. Daha önceki yazılarımızda da belirttiğimiz gibi Alman iddaa devi Tipico Türkiye iddaa pazarından çıktıktan sonra onun yerini Rivalo almıştır. Rivalo güvenli işlemleri, yüksek promosyonları ve deneyimli müşteri personeli sayesinde birçok iddaa sitesinin önüne geçmiştir. Rivalo oldukça sade ve kullanışlı bir arayüz ile üyelerine hizmet veriyor. Rivalo’ya üye olmak çok kolay. Yukarıdaki Rivalo giriş butonuna tıkladıktan sonra üst kısımda bulunan kayıt ol butonuna tıklayın. Açılan kayıt formunu doldurduktan sonra alt kısımdaki kayıt ol butonuna tıkladığınızda üyeliğiniz oluşturulmuş olacaktır.

Rivalo 96 iddaa sitesine üye olduktan sonra Paykasa, ecoPayz, CepBank, Ochapay, Astropay, Bitcoin yöntemlerinden biriyle hesabınıza ilk seferde 350 TL yatırırsanız 350 TL promosyonu da Rivalo size hediye edecektir. Bu kampanyadan yararlanmak için hesabınıza en az 25 TL para yatırmanız gerekmektedir. Rivalo iddaa sitesinin önümüzdeki günlerde tekrar engellenmesi durumunda direkt olarak sitemize girip Rivalo giriş bağlantılarından birine tıklamanız yeterlidir.

Yazı etiketleri: rivalo giriş • rivalo yeni adres

19 Mayıs 2016 Yazıldı Rivalo iddaa

buton