Rivalo 98 – Rivalo’nun Yeni Giriş Adresi: Rivalo98.Com

Türkiye iddaa sektörünün önde gelen firmalarından olan ve uzun süredir aramızda hizmet vermeye devam eden Rivalo iddaa sitesinin giriş adresi 1 Nisan 2016 itibari ile Rivalo 98 olarak değişmiştir. Rivalo müşterileri bundan sonra ki girişleri için eski adres olan www.rivalo99.com’u değil yeni ve güncel giriş adresi olan www.rivalo98.com‘u kullanacaktır.
Yapılan engellemeler sonucunda kısa sürelide olsa erişim problemi yaşayan Rivalo müşterileri yeni giriş adresini kullanarak sorunsuzca siteye giriş yapabilirler.
Rivalo’da olan bu adres değişikliğinden başka bir değişiklik olmadığını sizlere bildirmek isteriz. Hesaplar, bakiyeler, iddaaler  ve oranlar aynı Rivalo 99’da olduğu gibi Rivalo 98’de de devam etmektedir.
Rivalo’nun yeni giriş adresi olan ya da aşağıdaki butonu kullanabilirsiniz.Rivalo 99 Neden Engellendi?
Bildiğiniz üzere Türkiye’de ki ilk ve tek iddaa sitesi İddaa’dır. Bunun dışında kalan tüm TC. yasalarına göre yasa dışı olarak nitelendirmektedir. Bu sebep ile bu iddaa sitelerinin giriş adreslerine Telekomünikasyon İletişim Başkanlığı tarafından engellemeler yapılmaktadır. Her ne kadar engelleme yapılsa da DNS ayarı yapmış iddaaçiler siteye sorunsuzca giriş yapabilirken, DNS ayarı yapmamış müşteriler bir süre erişim problemi yaşıyor fakat kısa süre sonra yetkililerin yeni giriş adresini yayınlaması ile birlikte erişim sağlayabiliyorlar.Bu sitelerin yasa dışı olmasına rağmen iddaa severler Rivalo 98 gibi yabancı iddaa sitelerine yönelmektedirler. İddaa’da tek musabakaa iddaa yapamama, canlı iddaa bulunmaması ve oranların bir hayli düşük olması gibi önemli nedenlerden dolayı bu sitelere yönelen iddaa severler gayet memnun şekilde iddaalarıni yapabilmektedirler. Üstelik sitemizde tanıttığımız Rivalo 98 gibi güvenli sitelerde iddaa yaparak sorunsuz şekilde iddaa yapabilir, para yatırabilir ve paranızı çekebilirsiniz. Bir çok site 30 dakika gibi kısa bir sürede ödeme gerçekleştirmektedir.Rivalo 98 gibi adres değişikliği yapmış tüm iddaa sitelerinin güncel giriş adresleri sitemiz üzerinden takip edebilirsiniz. iddaalarınizde bol talih dileriz.

buton