Rorobet iddaa Sitesi

Rorobet canlı yardımlarından aldığımız bilgiye göre 3 aydır hizmet vermekte olan bir site.Site görünüm olarak pronetgaming sitelerine benzesede sanal iddaa ve gazino gibi bölümler sitede bulunmamakta.Dikkatimizi çeken ilk şey ise betebet sitesine olan benzerliği olsada bu bölümlerin olmayışı sitemizin hakkında bölümünde herhangi bir lisans bilgisinin bulunmaması ve canlı yardıma lisanslarını sorduklarımda bu bilgiyi vermeye yetkili olmadıklarını söylemesi kafamızda soru işaretlerine neden oldu.Canlı yardımdaki kişi sadece canlı yardım hizmeti verdklerini henüz yeni olduklarından bu bilgiyi veremeyeceklerini ancak yetkili kişilerin bu bilgileri verebileceğini söyledi.Rorobet canlı yardım eğer bunda bile yetkili değilse müşterilere hangi konuda yardımcı olacak açıkçası düşünmek gerek.Yarın bir gün sorun olduğunda canlı yardım biz yetkili değiliz derse bu sorun nasıl çözülecek.Tüm bunların yanında rorobette sadece havale ve capbank ile para yatırmanın olması ve diğer ödeme yöntemlerinin olmamasıda rorobet için dikkatli olunması için yeterli nedenler diye düşünüyoruz.

Rorobet Spor iddaaları Canlı iddaa

Rorobet spor abhisleri ve canlı iddaa bölümü çeşitlilik açısından oldukça zayıf kalmakta olup iddaa oranlarıda oldukça düşük görünmekte.Tasarım olarak benzettiğimiz betebetten bile oranları düşük.Betebetten daha yüksek oranlı sitelerin saysısının bir hayli çok olduğunu düşünürsek oranların ne denli düşük olduğunu daha iyi anlamış oluruz.

Rorobet Canlı gazino ve Diğer Bölümler

Rorobette canlı gazino bölümünde sadece xprogaming altyapısı kullanılmakta.Oysaki pronetgaming altyapılı sitelerin hemen hemen hepsinde artık evulotion canlı gazinoda bulunmakta.Site bunu entegre etmemiş.Canlı gazino dışında ise sadece klas poker networkune ait olan poker bulunmakta olup betongames gazino ve sanal sporlar rorobette bulunmamakta.

Rorobet Para Yatırma ve Çekme

Rorobet canlı yardımdan aldığımız bilgiye göre sitede sadece havale,eft ve cepbank yöntemleri bulunmakta olup para çekim işlemleride havale ile yapılmakta.Şahsen biz sadece bu yöntemleri bulunduran sitelere dikkatli yaklaşmanızı tavsiye etmekteyiz.Dünyaca ünlü güvenilir para yatırma ve çekme yöntemlerini bulundurması bir site için oldukça önemli bir özellik olsada rorobette maalesef bu yöntemler bulunmamakta.

Rorobet promosyonlar

Site promosyonlar anlamındada oldukça yetersiz kalmakta olup sitede iki adet promosyon bulunmakta.promosyonlar şu şekilde.

  1. %25 250 tlye kadar hoşgeldin promosyonu.Minumum 50 tllik ilk para yatırma işleminize %25 promosyon verilmekte olup alabilceğiniz maksimum promosyon miktarı 1000 tl yatırmanız karşılığında 250 tl.promosyon çevrim şartı ise yok artı dedittirecek türden ağır olmuş.promosyonun çevrim şartı en az 2.50 orandan 12 kez.%25 gibi az bir promosyona bu kadar yüksek bir çevrim şartı hiçbir sitede görmedik.
  2. %10 günlük canlı gazino discountu.Minumum 50 tllik canlı gazino kayıplarınızın %10 size iade edilmekte olup promosyonun çevrim şartı bulunmamakta.

Rorobet Genel Değerlendirme

Pronetgaming sitesi olduklarını söylemelerine rağmen gazino,sanal iddaa ve betongames oyunlarını bulundurmaması ve çevrim şartının çok ağır olmasını biz ekonomik güçlerinin yetersiz olamasına bağladık.Bunun yanında sitede güvenilir para yatırma ve çekme yöntemlerinin olmaması canlı yardımın yeterli seviyede olmaması gibi nedenler siteye dikkatli yaklaşmanızı önermemize neden oluyor.Yeni site olması ve bu saydığımız tüm nedenler dolayısıyla dikkatli yaklaşmanızda fayda var.Eğer deneyecek olursanız bile ufak miktarlarla denemenizi tavsiye ediyoruz.Herkese bol kazançlı günler.

buton