roulette

339-

  roulette

  roulette, gazinolarda en çok oynanan klasik gazino oyunlarından bir tanesidir. roulette, Fransız bir matematikçi tarafından 18. yüzyılda bulunmuş olan ve Fransızcada “tekerlek” anlamına gelmektedir. Üzerinde 1´den 36´ya kadar kırmızı veya siyah renkte rakamlar ve yeşil renkli “0” sayısı olan roulette´te bir top fırlatılmak üzere bir sayı seçilir. Gelen bu sayının özellikleri oyuncuların kazanıp kazanmadığını belirler.

  Her hangi bir gazinohane´de bulunduysanız veya talih oyunlarına ilgisi olan birisi iseniz, illaki şimdiye kadar roulette oynamış veya en azından nasıl oynandığını görmüşsünüzdür. gazinohanelerin en klasik oyunlarının başında gelen roulette oyununu oynamak günümüzde çok daha kolay.

  Online gazinolar hizmet vermeye başladıkları ilk günden itibaren online olarak otomatik roulette oyununu sunmaya başladılar. Her online gazino´da çeşitli roulette oyunlarını bulabilirsiniz.

  Sayfamızda da ücretsiz olarak ve üye olmanız gerekmeden sanal parasına roulette oynayabilirsiniz. Bedava roulette oynamak için burayı tıklayın.

  Belki otomatik roulette size yeteri kadar roulette oyunu heyecanını veya güvenini veremiyor olabilir. Ancak bir kaç seneden beri “Canlı gazinolar” sayesinde evimizden internet bağlantısı ile gerçek bir gazinohane de bulunan kurpiyere bağlanıp, gerçek bir kurpiyer eşliğinde roulette oynayabiliyoruz. Bize bu imkanı “Canlı gazinolar” sunuyor.

   

  roulette deyince en çok konuşulan konulardan bir tanesi de şüphesiz akıllara hemen roulette stratejileri gelmektedir. Hiç bir strateji veya taktik %100 garanti vermez ve veremez. Öncelikle bunu belirtelim. Sonra yine de isterseniz canlı gazinolarda roulette stratejilerinizi deneyebilirsiniz.

  buton