Sanal Futbol

273-

  Sanal Futbol

  Sanal futbol, online iddaa sitelerinde karşımıza çıkan ve çoğumuzun dikkatini çekmiş olan üzerine iddaa yapılan ve sürekli açık olan bir uygulamadır. Sanal iddaa, Sanal Futbol Ligi,(virtual football league) sanal takımların, sanal futbol musabakalarından oluşmaktadır ve gerçek para ile iddaa yapılabilmektedir. Sanal lig ve sanal futbol ile günün her saati aralıksız olarak bu musabakalara iddaa yapabiliriz.

  Sanal futbol iddaa sitelerinde ilk kez karşımıza çıktığı dönemde ilgimizi çekmesine rağmen bir çoğumuz için saçma gelmiş olmasına rağmen, deneyenler beğenmiş, iddaa seveler arasında yayılmış ve sanal futbol hemen hemen bütün iddaa sitelerinde yerini almıştır.

  Sanal Futbol’a olan ilginin yoğunluğundan dolayı gelen taleplere kayıtsız kalmayan iddaa şirketleri diğer spor dallarındaki müsabakaları da sanal olarak hizmete sunmuştur. Bunlara örnek vericek olursak, Basketbol, Tenis, Amerikan Futbolu gibi bir çok spor dalında kurulan liglerde sanal iddaa imkanına sahip olacaksınız.

  iddaa  severler artık aktif oldukları iddaa sitelerinde başka oyuncular ile aynı anda aynı sanal lig musabakalarına iddaa yapabilmektedir. Sanal futbolun kişiye özel değil de genel olarak tüm iddaa severlere açık olması, akıllardaki güvenlik ile ilgili soru işaretlerini de ortadan kaldırmaktadır. Çünkü bir sanal musabakaa sadece siz değil, iddaa sitesinde o anda aktif olan diğer oyuncular, hatta başka iddaa sitelerinden oyuncularda iddaa yapmaktadır.

  Sonuç olarak iddaa de bir talih oyunudur. Nasıl ki roulettein, black jack’in ve slotlar’ında otomatikleri varsa, günümüz teknolojileri futbolunda sanalını, otomatiğini yapmayı başardı. Rastgele sayı üretici denen sistemler ile gerçek parametrelere göre tesadüfi olarak musabakalar oluşturulmaktadır. Bu sistemler ve oyunlar lisans veren ülkelerdeki çeşitli komisyonlar tarafından denetlenmektedir.

  Sanal musabakalara musabaka başlamadan önce normal bir futbol musabakasında olduğu gibi bir çok farklı iddaa seçeneği sunulmaktadır. İstatistiklerin de yardımı ile değişik oranlardaki bu seçeneklere iddaa yapabiliriz.

   

  Genel

  • Sanal lige yapılan iddaa gerçek paradır!
  • Sanal ligde toplam 16 takım bulunmaktadır.
  • Her takım 15 kendi evinde, 15 de deplasmanda olmak üzere bir sezonda toplam 30 musabaka yapmaktadır.
  • Bir sanal futbol musabakası 90 saniyelik iki devre ile toplamda 3 dakika sürmektedir.
  • musabakaların önemli anlarından oluşan videolar ile musabakalar izlenmektedir.
  • musabakalara canlı iddaa yapılamamaktadır. Sadece musabaka başlamadan önce iddaa yapılabilir.

   

  buton