Sekabet

Sekabet Hakkında2015 yılının sonuna doğru açılan iddaa siteleri içerisinde Sekabet‘in de ismini görmekteyiz. Montenegro lisansına sahip olan Sekabet iddaa sitesinin genel bir incelemesini sizlere sunuyoruz.
Spor iddaaları BölümüSitenin spor ve canlı iddaa bölümü genel açıdan bakıldığında ağırlıklı olarak futbol müsabakaları üzerinden şekillenmektedir. Ülkemizde ki futbol ligi karşılaşmalarına dair oranlar sunan sitede, basketbol, tenis, masa tenisi, snooker, hentbol, voleybol, Amerikan futbolu gibi birbirinden farklı iddaa seçeneklerinden de yararlanabilme imkanınız vardır. Genel açıdan bakıldığında da şimdilik herhangi bir sorun izlenimi vermemektedir.
Diğer BölümlerSitnein spor ve canlı iddaa bölümlerinin yanı sıra diğer bölümler olarak adlandıracağımız gazino, canlı gazino ve video oyunları gibi alanlarda bulunmaktadır. Bu alanlarda canlı gazinonun fazlaca yoğun olduğunu söylemek isteriz. Tabii bunun dışında günün her saatinde sıkıntısız bir şekilde video oyunları da oynama imkanı bulunmaktadır.
Ödeme YöntemleriSekabet iddaa sitesinde geçerli olan para yatırma ve para çekme işlemleri, Banka havalesi, Debit kartlar, Online cüzdanlar ve Kredi kartları aracılığı ile bu işlemleri rahatlıkla karşılayabilirsiniz. Müşteri HizmetleriSitenin müşteri hizmetleri bölümü ister mail yolu ile isterseniz de siteden yazarak canlı yardım hizmet vermektedir. Ancak yine de iletişim kurmak isteyenler adresine mail atabilirler. Genel açıdan da iletişin bu şekilde sağlanmaktadır.
Genel DeğerlendirmeSekabet iddaa sitesi, henüz yeni açılan bir iddaa sitesi olmasından dolayı güven sorunu yaşanabilmektedir. iddaa sitelerini tercih ederken en az 1 yıl süre iddaa piyasasında hizmet ettiğini bilmeniz yararlı olacaktır

buton