Sekabet 5 – Sekabet yeni giriş adresi Sekabet5.com

Son zamanlarda çok sayıda Karadağ merkezli Türkçe canlı iddaa sitesi açılıyor. İşte Sekabet de bunlardan biri. Sekabet’in giriş adresi olan Sekabet4.com engellenince yeni adres Sekabet5.com oldu.

Sekabet Yeni Adresi

Sekabet iddaa sitesi ülkemizde yasal olmayan iddaa firmaları arasında yer almaktadır. Bunun sebebi ise Montenegro üzerinden lisansının bulunmasıdır. Sitenin bu lisansa bağlı olarak online iddaa sektöründe yer alması sağlanmıştır. Avrupa esaslı olmasına rağmen Türkçe hizmetleri bulunmaktadır. Dil seçeneklerinden dolayı da ülkemiz piyasasında yer almaktadır. Sadece dilin değil tekli iddaa ve canlı iddaa imkanları ile de tercih edilmektedir. Nitekim sitenin popüler olması ya da güvenilir olması illegal olduğu gerçeğini değiştirmemektedir. Bu sebepten dolayı TİB engellerine maruz kalmaktadır. Sitenin bu engellere alışkın olmasından dolayı da tüm önlemleri önceden almış olduğu görülmektedir. Engeller tüm illegal sitelere uygulanmaktadır. Sekabet yeni adresi Sekabet5 ile bu engelleri aşmaktadır. Alan adından değişimler yaparak üyelerini karşılama devam etmektedir. Üyelerin bu konuda mağdur olmaları  ya da ceza almaları da söz konusu değildir. Tekrar yeni adresinden giriş yaparak hizmetlerden faydalanmaya devam etmeleri sağlanmaktadır. Spor iddaaları, canlı iddaa, poker, slotlar, canlı gazino, oyunlar ve tombala seçenekleri de Sekabet 5 adresinde geçerli olmaktadır.

Sekabet Giriş Sorunu

Sekabet güncel adresi Sekabet5.com ile piyasada yer almaktadır. Eski adresi üzerinden işlem görülmemektedir. Bu konuda engellerin söz konusu olması siteye ulaşımı kapalı hale getirmiştir. Nitekim bu durum sonucu telaş yapmanıza gerek yoktur. Sitenin yeni uzantısı sayesinde keyifli saatler geçirmeye ve kazanmaya devam edebilirsiniz. Kar marjı düşük olan sitenin kazandıran oranları ve heyecanlı gazino seçenekleri bulunmaktadır. Canlı gazino oyunlarına da yeniden giriş yapabilirsiniz. Bu seçenekler ise;

  • Canlı roulette
  • Canlı 21
  • Canlı Baccarat
  • gazino Holdem

Sitenin poker içerikleri güncel adresinde de ayrı bir seçenekten ele alınmaktadır. Poker varyasyonları zengin olmakta ve oyun severlere sunulmaktadır. Bu aldan faydalanmak için üye olarak para yatırmanız gerekmektedir. Sitenin güvenilir yapısı sayesinde kayıt işlemlerinde sorun yaşanması da mümkün olmamaktadır. Kısa sürede katılımcı olarak yeni adresi üzerinden de avantajlı hizmetleri deneyebilirsiniz.

Not: Sekabet iddaa sitesi bu adresten önce Sekabet.com, Sekabet1.com, Sekabet2.com ve Sekabet4.com adreslerini kullanmıştı.

Yazı etiketleri: sekabet giriş • sekabet yeni adres • sekabet1 • sekabet2 • sekabet4

30 Haziran 2016 Yazıldı Sekabet iddaa

buton