Slot Oyunları

343-

  Slot Oyunları

  Slot oyunu dünya çapında en çok oynanan ve sevilen gazino oyunudur. Geçmişi 1800´lü yıllara dayanan slot makineleri, ülkemizde çarklı makineler veya kollu makineler diye de adlandırılmaktadır. Eski slot makinelerinde para attıktan sonra kolu çekerek çarkları döndürmek sureti ile slot oyunları oynanmaktaydı. Bu yüzden kollu makine olarak da adlandırılmaktadır. Ancak günümüzde slot makineleri de dijitalleşti ve artık sadece Start / Başlat tuşuna basmak veya dokunmak yeterli.

  Slot makineleri, üzerinde farklı semboller bulunan çarklardan ve belirlenmiş kazanma çizgilerinden oluşurmaktadır. Şimdiki slot oyunları genellikle 5 çark (sütun), 3 sıra, (yani 15 hücre) ve 5, 10, 20, 25 gibi kazanma çizgilerinden oluşmaktadır. Slot oyununda kazanıp kazanmamak her döndürme için rast gele gelen sembollerin bir kazanma çizgisi üzerinde aynı olup olmamasına bağlıdır. Genellikle soldan sağa aynı sembollerin olması gerekmektedir. Slot oyunları tamamen taliha bağlıdır ve Jackpot gibi yüksek kazançlar sağlamak mümkündür. Bunun için ihtiyacımız olan sadece talihtır ve aynı sembollerin yanyana gelmesi.

  Günümüzde yüzlerce farklı slot oyununu Online gazinolarda oynamamız mümkün. Zaten teknolojinin gelişmesi ile dijitalleşen slot oyunlarını bilgisayarımızın ekranında da oynayabilmekteyiz.

  İnternet üzerinden gazino oyunlarını oynamamıza imkan sağlayan yüzlerce online gazino vardır. Bu online gazinolar oyunları bazı gazino yazılımı üreticilerinden almaktadır.

  En çok rastladığımız gazino oyun üreticileri: Netent, Microgaming, Skill On Net, Betsoft, Play’n Go‘dur. Online gazinolar, genellikle bunlardan birinin veya bir kaçının slot oyunlarını bünyesinde oyuncularına sunar.

  Bu gazino oyun üreticileri her ay en az bir veya daha fazla yeni oyun üretmektedir. Üretilen her yeni oyunda daha yeni özellikler bulunmaktadır. xn--bahis-irketleri-e6c.com.net gazino üzerine en iyi ve kapsamlı siteyiz. Sitemizde bütün slot oyunlarının listesini ve o slot oyununun özelliklerini bulabilirsiniz.

  Sayfamızda demo oyunlar bölümünde bütün slot oyunları ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bunu yapmak için herhangi bir üyelik şart değil. Bedava slot oyunu oynamak için burayı tıklayın.

   

  buton