Sportotobet 10 – Sportotobet yeni giriş adresi Sportotobet10.com

Sportotobet iddaa sitesi bugün engellendi. Sportotobet4.com adresinin engellenmesinin ardından Sportotobet firması yeni adresin Sportotobet10 olduğunu duyurdu.

Karadağ menşeili iddaa sitesi Sportotobet bu yıl içerisinde Türkçe iddaa pazarına giriş yaptı. Ancak firma kaliteli ve dürüst işlemleri sayesinde kısa sürede popüler bir hale geldi. Sportotobet Karadağ lisansı ile online hizmet veren bir iddaa sitesidir. Ancak Türkiye’de online iddaa siteleri ya da yerel iddaa bayileri lisansa tabi olmak zorundadır. Türkiye’deki yasal iddaa siteleri (bilyoner, nesine, vs.) İddaa’dan lisansı oldukları için özgürce hizmet verebiliyorlar. Ancak Sportotobet bu izinlere sahip olmadığı için yasa dışı iddaa siteleri arasında kabul ediliyor ve sık sık bloklanıyor. Son engelleme üzerinde Sportotobet yeni adresi Sportotobet10.com olarak değiştirildi.

Türkiye’de iddaa denince akla en çok gelen bölüm canlı iddaatir. Çünkü canlı iddaa riskin az ama kazanma ihtimalinin çok olduğu bir seçenektir. İddaa’da canlı iddaa yoktur. Ama Sportotobet 10 sitesinde yüksek oranlarla canlı iddaaler oynamanız mümkündür. Canlı iddaa oynayacağınız musabakaları canlı olarak seyredebileceğiniz gibi canlı anlatım simulasyonundan da anı anına karşılaşmaları takip edebilirsiniz. Sportotobet giriş için yapmanız gereken üstteki butona tıklamak. İyi talihler bol kazançlar dileriz.

Yazı etiketleri: sportotobet giriş • sportotobet yeni adres

29 Haziran 2016 Yazıldı Sportotobet iddaa

buton