Stargazino gazino Sitesi

Star gazino sitesi Redsoft N.V. sağlayıcısı ile oluşturulmuş.Siteyle ilgili bilgi edinmek için gerekli bölümlere baktık ancak bu kısımların henüz boş olduğunu gördük.Herhangi bir lisans bilgisi de paylaşılmamış.İngilizce ve Türkçe dillerinde hizmet sağlıyorlar.Bilgilendirme bölümlerinin boş olması ve stargazino sitesinde canlı yardım hizmeti olmadığından daha detaylı bilgiler alabilmenizin önü kapalı.Sitede bulunan oyun çeşitlerini ve bölümlerini detaylı olarak inceleyerek yazımıza devam ediyoruz.

Stargazino Bölümleri ve Oyunlar

Slot oyunlar bölümünde kendine ait yazılımlar ile sağlanan çeşitli slot oyunları bulunuyor.Tek sayfada kategorilere ayrılmadan verilmiş olan oyunlardan istediğinizi seçip oynayabilirsiniz.
Canlı gazinoda microgaming ve evolution gaming sağlayıcılarını görüyoruz.Almanca ve Türkçe dil seçeneğinde roulette oyunun yanı sıra,21,bakara,holdem oyunları bulunmaktadır.Canlı gazinoda daha çok masa ve oyun çeşitliliği olan sitelerin olduğunu söylemeliyiz.
Kart oyunları bölümünde jackpot vb. çeşitli talih oyunları bulunuyor.
Masa oyunları bölümünde roulette,bakara,21 ve poker oyunlarının birçok çeşidi yer alıyor.Oyunların masa seçenekleride geniş tutulmuş.
Ayrıca meraklıları için birçok çeşitte bingo oyunuda sunulmuş.

Stargazino Para Yatırma ve Para Çekme

Para yatırma ve çekme işlemleri ile ilgili bir bölüm göremedik.Ödemelerin nasıl yapıldığı iddaacilerin nasıl bir yatırım yolu izlediği paylaşılmamış.Sayfanın alt kısmında logosu görünen banka havalesi,kredi kartı,ukash,ecopayz,astropay ve gilpay para transfer yöntemlerini kullanıyorlar.Ancak hangilerinin aktif olduğu konusunda bir bilgi bulunmuyor.

Stargazino promosyonlar

Sitede promosyon kurallarına ait çalışmayan bir link bulunuyor.Ancak promosyonla ilgili hiçbir başlık ve bölüm göremedik.Henüz bir promosyon çalışması yapmadıkları anlaşılıyor.Stargazino promosyonları ilerleyen günlerde hizmete girecek olursa buradan sizleri bilgilendireceğiz.

Stargazino Genel Değerlendirme

Stargazino sitesini incelediğimiz bu yazımızda size işe yarar bilgiler vermeye çalıştık.Site genel itibariyle henüz tamamlanmamış oyunculara güvenilir ve net bilgiler sunmuyor.Stargazino hakkında bölümü boş ve şirket,lisans gibi bilgiler bulunmuyor.Canlı yardım hizmeti verilmiyor.Ödeme yöntemleri için sitenin alt kısmında logosu bulunan yöntemlerin çalışıp çalışmadığı hakkında net bilgi yer almıyor.promosyon çalışması bulunmayan sitede bununla ilgili bir bölüm oluşturmamış.Oyunlar olarakta her gazino sitesinde bulabileceğiniz seçenekler mevcut.Hatta piyasada daha kaliteli,geniş seçeneklere sahip olan güvenilir siteler bulunuyor.Tüm bunları göz önüne alırsak stargazino sitesinin kendini geliştirmesine ve eksiklerini gidermesine ihtiyacı var.Stargazino sitesi yıldızgazino olarakta bilinmektedir ve linkide bu adres üzerindendir.

buton