Süper iddia 246 – Yeni adres Süperiddia246.com

Süperiddia online iddaa sitesinin süperiddia135 olan adresi dün gece engellendi. Süperiddia yeni adresi ise Süperiddia246 olarak değişti.

Türkiye’ye yeni giriş yapan sitelerden biri olan Süperiddia geçtiğimiz yıldan beri TR’ye yönelik hizmet veriyor. İlk başta yurt dışındaki Türkler için kurulan bu site daha sonra verilen karar ile alternatif olarak Türkiye pazarına da girmeye karar verdi. Süperiddia iddaa sitesi adından da anlaşılacağı gibi Süperiddaa’in kardeş sitesidir. Süperiddia iddaa sitesinin engellenmesinin sebebi ise TR’de lisansı olmadan Türkçe olarak hizmet vermesidir. Bu gibi siteler TİB tarafından sık sık erişime engellenmektedir. Süperiddia 246 adresinin açılması da bir önceki adresin engellenmesi ile olmuştur.

Süperiddia giriş adresinin engellenmesi ve yeni adresin yayına sunulması kafanızda herhangi bir soru işarete yaratmasın. Süperiddia iddaa firması üyelerin eski adrese giremeyeceğini bildiği için engelsiz bir adresi açarak giriş problemlerinin önüne geçmektedir. Süperiddia iddaa sitesinde spor iddaaları, canlı iddaa, gazino, canlı gazino gibi onlarca farklı bölümlerde kazança sağlayabilirsiniz.

Yazı etiketleri: süper • süperiddia giriş • süperiddia yeni adres

19 Mayıs 2016 Yazıldı Süperiddia iddaa

buton