Süper İddia

2015 yılında açılan en yeni iddaa ve gazino sitelerinden bir taneside süper iddia.Gvc holdingin sahibi olduğu bu site süperiddaa ve betboo ile aynı tasarım aynı altayapı ve aynı şirkete ait olup bu sitelerin aynısı olduğunu söylemek mümkün.Super iddia da tıpkı bu siteler gibi Malta lisansına sahip olup güvenilir para yatırma ve çekme yöntemleri ile güvenilir oyun sağlayıcılarını barındırmakta ve dolayısıyla güvenilir bir site izlenimi vermekte.Bu 2 siteye ek 3.bir sitenin açılması pronetgaming altyapılı sitelerin mantığına benzemekte olup piyasada ne kadar çok siten varsa o kadara piyasada iyi bir yere sahip olursun mantığı ile açılmış olabilir.Süper iddia da bölümler para yatırma ve çekme seçenekleri promosyonlar ve değerlendirme ise şu şekilde.

Süper İddia Spor iddaaları ve Canlı iddaa 

Süperidiada spor iddaaları ve canlı iddaa bölümü olukça çeşitli olup hemen hemen tüm spor branşlarında iddaa yapmak mümkün.Canlı iddaa bölümü içinde bunu söylemek mümkün.Fakat bu bölümde diğer iki sitesi gibi oranlar biraz düşük kalmakta.İyi bir giriş için betboo ve süperiddaaten bir tık oranların yüksek olması bu site için faydalı olacak olsada bu konuda herhangi bir çalışma şu an için yapılmamış.

Süper İddia gazino,Canlı gazino ve Diğer Bölümler

gazinoda en sağlam ve en çok tercih edien netent altyapılı slotlar olmak üzere pek çok slot oyununu bulmak mümkün.Bu anlamda çeşitlilik olduça iyi.Canlı gazino bölümünde ise evolution gazino kullanılmakta olup bu bölümde roulette,21,bakara ve poker oyunlarını birbirinden güzel kurpiyerlerle oynamak mümkün.Sitede bu bölümler hariç sanal iddaa bölümüde bulunmakta.

 

Süper İddia Para Yatırma ve Çekme

Süper iddia baştada bahsettiğimiz üzere güvenilir para yatırma ve çekme yöntemlerini barındırmakta.Süperiddia para yatırma yöntemleri ve alt miktarları ise şu şekilde.

  • Cepbankla minumum 100 tl.
  • Kredi kartı ile minumum 100 tl.
  • Ecocard ile minumum 20 tl
  • Astropay kart ile minumum 10 tl.
  • Tillcard ile minumum 50 tl.

Süperidda para çekme yöntemleri ve minumum miktarları ise şu şekilde.

  • Ecocard ile minumum 200 tl.
  • Havale ile minumum 200 tl.

Süper İddia promosyonlar

  1. 300 tl %100 hoşgeldin promosyonu.300 tlye kadar olan para aytırma işlemlerinize %100 promosyon verilmekte olup promosyonu ya spor iddaalarınde yada gazinoda kullanabiliyorsunuz.Karma bir çevrim yapmak yasaklanmış.promosyonun çevrim şartı spor iddaalarınde en az 1.50 orandan 10 kez,gazinoda ise 35 kez olarak belirlenmiş.
  2. Haftalık %10 kayıp promosyonu.Haftalık kayıplarınızın %10 size iade edilmekte olup maksimum labailceğiniz promosyon 1000 tl olarak belirlenmiş.promosyonun çevrim şartı spor iddaalarınde 10 kez gazinoda ise 35 kez.Bu promosyona çevrim şartı koymak oldukça saçma bir uygulama geri ödeme promosyonlarının çevrim şartı olmamalı.

Süper İddia Genel Değerlendirme

Süper iddia her ne kadar süperiddaa ve betboo sitesi ile aynı olsada piyasaya adı gibi iddialı bir giriş yapamamış.Gerek oranlar anlamında gerekse promosyonlar anlamında yetersiz.Bunlara rağmen site için kesinlikle güvenilir demek mümkün.Bu holding ve siteleri tüm dünyada senelerdir başarı ile hizmet vermekte.Sizinde süper iddia ile ilgili yorumunuz varsa yorum kısmından yazabilirsiniz.Herkese bol kazançlı günler.

buton