Süperbetin 7 – Betin yeni adresi Süperbetin7.com

Bildiğiniz gibi geçtiğimiz günlerde Betin firması site ismini Süperbetin olarak değiştirmişti. Dün Süperbetin.com engellendi ve firma onun yerine Süperbetin7 adresini açtı.

Betin firması daha önceki yazılarımızda da bahsettiğimiz gibi alanında uzman iddaa yöneticileri tarafından kurulmuştur. Uzun süre Betin ismiyle hizmet verdikten sonra marka ismi Süperbetin olarak değişti ve bundan sonra bu marka sizlere hizmet edecek. Süperbetin adresinin engellenemsinin ardından yerini alan Süperbetin 7 kesintisiz iddaa deneyimini devam ettireceğiniz adrestir. Süperbetin’in engellenme sebebi Türkiye’de iddaa lisanslarının olmamasıdır. Süperbetin oldukça sade ve kullanışlı bir temaya sahip ve bu haliyle popüler bir sitedir.

Süperbetin giriş için tarayıcınıza Superbetin7.com yazarak direkt olarak siteye erişebilirsiniz. Dilerseniz sitemizdeki Süperbetin yeni adres duyurularındaki bağlantıları kullanabilirsiniz. Süperbetin7 adresinde spor iddaaları, canlı iddaa, canlı gazino ve poker alanları kazanç sağlayabileceğiniz bölümlerdir. Eğer siz de güvenilir bir online iddaa sitesi arıyorsanız size Süperbetin’i denemenizi öneririz.

Yazı etiketleri: betin giriş • betin yeni adres • süperbetin giriş • süperbetin yeni adres

2 Nisan 2016 Yazıldı SüperBetin Haberleri

buton