SuperBetin Kuponun Yüzde 50’si Hediye promosyonu

Superbetin iddaa sitesi sistem üzerinden iddaa oynayıp, oynadıkları iddaa sonuçlandıktan sonra kesin sonuç sistem tarafından onaylanmaz ise üyelerine oynadıkları kuponun yüzde 50’sini verme sözü veriyor.
Yenilenen yüzü ile üyelerine Türkiye’nin en iyi iddaa sitesi seçeneklerini sunacağını söyleyen site, kullanıcılarına hızlı olduğu ispat etmek için farklı konularda promosyonlar dağıtıyor. Bu promosyonlar en dikkat çekeni herhangi bir spor üzerinden oynadığınız normal iddaa ya da canlı iddaa sonuçlandıktan sonra 2 dakika içerisinde onaylanma garantisi veriyor. Eğer 2 dakika içerisinde sistem tarafından oynadığınız iddaa onaylanmaz ise size iddaa tutarının yüzde 50 kadarını promosyon olarak ödeyeceğinin garantisini veriyor.Bu promosyondan yararlanmak için yapmanız gereken iddaae konu olan musabaka sonuçlandıktan 2 dakika sonra kuponunuzun onaylandığını ispat eden ekran görüntüsü ile adresine göndermenizi istiyor.Bu promosyontan yararlanamayacağınız garantisini kesin bir şekilde site dile getiriyor. Ama yararlandığında kazanacağınız miktarlar sizi memnun edecektir. Tek musabakatan yattım diye üzülürken bu promosyon sayesinde belkide kaybettiğiniz kuponun yarısı kadar bedel kazanabileceksiniz.  Türkiye’nin en hızlı sonuçlandırılan iddaalarıni, en fazla oranlarını ve en çok iddaa yapma seçeneğini sistem üzerinde bulabileceksiniz. B
ahisten faydalanmak için iddaa sonuçlandıktan sonra 24 saat içerisinde başvurunuzu yapmanız gerekiyor. Bu hediyeden maksimum kazanabileceğiniz miktar 100 TL ile sınırlandırılmıştır.

buton