Süperiddaa Para Yatırma

Süperiddaa 15 yılı aşkın süredir hizmet veren iddaa piyasasında markalaşmış sitelerden.Ülkemize hizmet veren sitelerden en eskisi ve en güvenilir olanlardan.Yüzbinlerce üyesinin bulunmasından da anlıyoruz bunu.iddaa sitelerine lisans veren kurumlardan en prestijlisi olan MGA(Malta) tarafından denetlenmiş ve lisanslandırılmıştır.Birkaç yıl önce GVC Holding tarafından satın alınmasının ardından sitedeki kalite artışı kendini gösterdi.Canlı izle özelliği ile canlı musabaka yayınları,iddaai bozdur ile musabakalar tamamlanmadan kupon bozdurma,güvenilir lisanslı yöntemler ile hızlı ve sorunsuz para çekme gibi yenilikler yapılmıştır.

Süperiddaa Para Yatırma Yöntemleri

Kredi Kartı İle Para Yatırma

Visa ve Mastercard debit yada kredi kartı ile minimum 100 TL maksimum 1.150 TL yatırım yapabiliyorsunuz.Yatırımlarınız anında hesabınıza aktarılıyor.

Ecocard İle Para Yatırma

Ecocard bir diğer isimle ecopayz dünyaca bilinen güvenli online para transfer servisidir.Ecocard hesabı açarak hızlı ve masrafsız yatırım yapabiliyorsunuz.Yatırım miktarı minimum 20 TL,maksimum 25.000 TL yatırım yapabilirsiniz.

Ukash ile Para Yatırma

iddaa piyasasında para işlemleri için kullanılan en bilinen eskiden beri bulunan yöntemdir.Ukashkart alıp 19 rakamdan oluşan kodunuzu süperiddaa hesabınıza girerek paranızı aktarabilirsiniz.

Cepbank İle Para Yatırma

İnternet bankacılığı teknolojinin gelişmesi ile para transferinde kolaylık sağlayan yöntemlerden.Telefonunuzdan da işlem yapabildiğiniz yöntem ile minimum 100 TL,maksimum 1000 TL yatırım yapabilirsiniz.

Astropay İle Para Yatırma

Astropay card ile dünyanın her yerinden alışveriş yapabilirsiniz.Ücretsiz bir ön ödemeli kart hizmetidir.İşlemleriniz anında hesabınıza yansımaktadır.Astropay ile minimum 10 TL,maksimum 10.000 TL yatırım yapabiliyorsunuz.

Tillcard İle Para Yatırma

Tillcard diğer yöntemlere nazaran yeni bir para yatırma kartıdır.İstediğiniz gibi harcayacağınız kart seçenekleri bulunuyor.Minimum 50 TL,maksimum 7500 TL yatırım yapabiliyorsunuz.

buton