Süperiddaa Promosyonlar

Süper iddaa 5 Ekim 2015, 08:58 Süperiddaa Promosyonlar

Online iddaa piyasalarının en güvenilir ve en kaliteli adreslerinden biri olarak apayrı bir konumda faaliyet gösteren Süperiddaa iddaa sitesi, yüksek iddaa oranları ve avantajlı promosyon kampanyaları sayesinde alanında farklı ve bir o kadar da zengin içerikli bir site olmayı başarmıştır. Türkiye pazarlarına giriş yapan ilk iddaa şirketlerinden biri olarak dikkat çeken site de, en fazla promosyon kampanyaları ön plana çıkmaktadır. Süperiddaa Promosyonlar başlığı altında yararlanabileceğiniz promosyon kampanyaları ise, her türlü açıdan sizlere büyük kolaylıklar sağlamaktadır. Bu avantajlardan yararlanabilmek adına ise ilk adım olarak siteye kayıt olarak ilk para yatırma işlemlerinizi gerçekleştirmeniz gerekmektedir. Bu işlemler dahilinde de ilk kez giriş yapan üyelere % 100 ilk üyelik promosyonu sunulmaktadır.

Süperiddaa promosyon Kampanyaları

Birbirinden farklı promosyon seçeneklerine sahip olan süperiddaa promosyonlar seçeneklerinde promosyonları inceleyecek olursak;

-İlk Üyelik promosyonu: Süperiddaa’ e üye olan ilk kişilere uygulanan promosyon kampanyasıdır. Bu promosyonun 600 TL’ lik limiti bulunmaktadır.

-Bir Ay Boyunca Ücretsiz Oyna promosyonu : Yeni kullanıcılara özel ve üyeliğinin ilk bir ayında kullanılan promosyon kampanyasıdır.

– Canlı iddaate Kazanın promosyonu: Bir günde en az 10 tane musabakaa iddaa oynayan üyelerin en az 25 TL kazanabileceği bir promosyon kampanyasıdır.

– gazino Ödülleri promosyonu: Süperiddaa promosyonlar bölümümün en fazla dikkat çekici kampanyaları da gazino oyunları bölümünde gerçekleşmektedir. Bu bölümde oynadığınız oyunlara yatıracağınız ücretler dahilinde de, belli başlı dönemlerde birbirinden farklı kampanyalar sizleri beklemektedir.

Sonuç olarak, ülkemizin en ideal ve en fazla rağbet gören iddaa sitelerinden biri olarak sıkıntısızca varlığını sürdürmeye devam eden Süperiddaa sitesinin, her açıdan iddaa severlere iyi geleceğini söyleyebiliriz. Özellikle de, promosyon promosyonlarıyla birlikte güvenilir para çekme ve para yatırma işlemlerini de içerisinde barındıran site, sizlerin gönül rahatlığıyla iddaa oyunlarınızı şekillendirmenize katkı sağlamaktadır. Bu sebepten dolayı da, hem kazançlı hem de bol avantajlı bir iddaai nerede oynayabilirim diye sormanıza hiç gerek kalmamaktadır. Gün boyunca sizlere farklı oranlar sunan ve bu oranlarla kazanma talihınızı iki katına çıkaran süperiddaa sitesini mutlaka denemelisiniz.

buton