Süperiddia 123 – Yeni adres giriş Superiddia123

Eastpioneer Corporation B.V’nin yeni iddaa sitesi Süperiddia’nın adresi değişti. Süperiddia.com engellendiği için yerine superiddia123.com açıldı.

Hem Süperiddaa hem de Betboo’nun sahibi olan Eastpioneer Corporation B.V geçtiğimiz aylarda Türkiye iddaa pazarında açtığı üçüncü sitesi Süper İddia ile sektördeki yerini genişletti. Süperiddia aslında yurt dışındaki Türkler için düşünülmüş bir siteydi ama alternatif olması adına Türkiye iddaa pazarına da girdiler. Süperiddia.com adresi ile yayına başlayan site bu adresin engellenmesinin ardından www.superiddia123.com adresini açtı.

Süperiddia 123 adresinde spor iddaaları, canlı iddaa, canlı gazino, gazino, sanal iddaa oynayabilirsiniz. Süperiddia’ya yeni üye olacak kullanıcıları 600 TL ilk üyelik promosyonu bekliyor. 3 aşamalı bu promosyon ile ilk 3 para yatırmanızda toplam 600 TL’ye kadar promosyon kazanabilirsiniz. Süperidda güvenilir bir sitedir. Arkasında Türkiye’nin en iyi iki iddaa sitesinin sahibi olan Eastpioneer Corporation B.V bulunmaktadır. Siz de üstteki butona tıklayarak Süperiddia giriş yapabilirsiniz. Süperiddia yeni adresine ulaştıktan sonra iddaalarınizi oynayabilirsiniz.

Yazı etiketleri: süperiddia 123 • süperiddia giriş • süperiddia yeni adres • süperiddia123

14 Mart 2016 Yazıldı Süperiddia iddaa

buton