Süperiddia 135 – Mobil giriş Superiddia135

Süperiddia iddaa sitesinin giriş adresi olan Süperiddia123 engellendi. Süperiddia yeni adresi ise Süperiddia135.com oldu.

Süperiddia Türkiye iddaa pazarına yeni girmiş ama öncesinde yurt dışında yaşayan Türk vatandaşlarına uzun süredir hizmet veren bir iddaa sitesidir. Betboo ve Süperiddaa’in kardeş sitesi olan süperiddia 135 diğer kardeşleri ile aynı sistem ve arayüz üzerinden hizmet vermiyor. Aralarındaki fark site renklerinin farklı olması. Süperiddia Türkiye’ye girdikten sonra bir defa engellenmiş ve adresini süperiddia123 olarak değiştirmişti. Bugün bu adresin de engellenmesi yeni adresin Süperiddia135.com olarak değiştirilmesini zorunlu kıldı.

Süperiddaa sitesine üstteki butona tıklayarak kolayca erişebilirsiniz. En iyi iddaa siteleri sizlere kolay ve güvenli bir giriş imkanı sunuyor. Dilerseniz tarayıcınıza direkt olarak Superiddia135.com yazarak da siteye ulaşabilirsiniz. Süperiddaa 600 TL hoş geldin promosyonu ile size ekstra bir bütçe ile iddaa heyecanına başlama fırsatı sunuyor. Süperiddia sitesinde güvenilir bir şekilde iddaa oynayabilirsiniz.

Yazı etiketleri: süperiddia giriş • süperiddia yeni adres

5 Mayıs 2016 Yazıldı Süperiddia iddaa

buton