TC İstemeyen iddaa Siteleri

Bir çok kişinin merak ettiği ve araştırdığı konulardan birindesiniz. Genelde oynayan kişiler ne üye olurken bilgilerini göndermek istemezler. Aslında bakarsanız bunu bizde istemeyiz, sadece TC kimlik numarası ile neler yapılabileceğini düşünemiyoruz ne de olsa. Ancak online iddaa piyasasında hemen hemen her iddaa sitesi kişilerden bazı önemli bilgiler istemektedir.Hangi bilgileri istiyorlar?
Genel olarak belirttiğimiz de TC kimlik numaranızı, sürücü ehliyetinizi ve bazı belgeleri sizlerden isteyebilirler. Bu tür önemli bilgileri her önünüze gelen siteye göndermediğiniz sürece başınıza bir şey gelmeyeceğini ve içinizin rahat, ferah olabileceğini söyleyebiliriz. İnternet aleminde, insanları dolandırmak ve kendi egolarını tatmin etmek için açılan bir çok “dolandırıcı iddaa sitesi” görünümlü site mevcuttur.  Dolandırılmamak için seçtiğiniz iddaa sitesini iyi bir araştırma sürecine tabii tutmalısınız, tam anlamıyla güvenilir olduğunu anladığınızda bu bilgileri göndermenizde sakınca yoktur.Neden bilgileri istiyorlar?
Aslında bu soru 2 farklı şekilde cevaplanabilir. Öncelikle  de bazen sizlerden TC kimlik bilgisi vs. isteyebilirler, nedeni ise sadece ve sadece güvenlik amusabakalıdır. Burada söz konusu güvenlik ise, bildiğiniz üzere iddaa ve gazino oyunlarını oynamak için 18 yaşından büyük olmalısınız ve büyük iddaa siteleri bu kuralı uygularken 18 yaşından küçüklere kesinlikle tolerans göstermiyor. Siteler, sizlerin 18 ve 18 yaşından büyük olduğunu kanıtlamak için TC kimlik numaralarınızı istemektedirler.Diğer cevap ise şöyle; güvenilmemesi gereken iddaa siteleri de bilgilerinizi ister, amusabakaları sadece size maddi zarar vermektir. Kredi kartı bilgilerinizi kötü amusabakala kullanacak bir site yönetimine gönderirseniz çok büyük bir hata yapmış olursunuz. Bu durumla kimsenin karşılaşmaması için xn--bahis-irketleri-e6c.com ekibi olarak sürekli araştırma içerisindeyiz.TC Kimlik İstemeyen iddaa Siteleri
Fakat yüzünüzü güldürebilecek bir haberimiz daha var. Piyasanın hem en büyükleri hemde en güvenilir olan iddaa siteleri üyelerden TC kimlik numarası ve belge tarzında hiç bir bilgi istememektedir. TC kimlik no istemeyen iddaa sitelerine aşağı daki tablodan ulaşabilir ve anında üye olabilirsiniz.

buton