Tempobet 33 – Tempobet’in Yeni Giri Adresi Tempobet33.com

Yıllardır Türkiye’de hizmet veren ve Türkiye pazarının en çok tercih edilen iddaa sitesi olan Tempobet’in giriş adresi engellenmiştir. Yeni giriş adresi Tempobet 33 olan site üyeleri öncesinde uzun zamandır Tempobet 70 adresini kullanıyordu.
Artık Tempobet müşterileri yeni adres olan Tempobet 33’ten siteye sorunsuzca giriş yapabilecekler. Eski adres şuanda aktif durumda olsa da DNS ayarı yapmamış iddaaçiler “Mahkeme Kararıyla Engellenmiştir” uyarısıyla siteye erişim sağlayamamaktadır. Bu üyeler, adresini kullanarak siteye erişim sağlayabilirler.
Tempobet’te adres değişikliği dışında başka bir değişiklik yapılmadığını bildirmek isteriz. Hesaplar, bakiyeler ve iddaaler eski sitede olduğu gibi yeni sitede de aynı şekilde devam etmektedir.
Alttaki butonu kullanarak ya da Tempobet’in yeni adresi olan Tempobet 33’e giriş yapabilirsiniz.Tempobet Neden Engellendi?
Bildiğiniz gibi Türkiye’de bulunan ilk ve tek yasal iddaa sitesi İddaa’dır. Bunun dışında Türkiye’ye açık iddaa siteleri TC yasalarına göre illegal olarak nitelendirmektedir fakat İddaa’da ki düşük oranlar, en az 3 musabakatan olan kupon oluşturma ve canlı iddaa olmaması gibi durumlardan dolayı bir çok iddaa sever daha kazançlı ve daha aktif olan yabancı iddaa sitelerine yönelmektedir.
TİB (Türkiye İletişim Başkanlığı) her ne kadar bu sitelerin önüne geçmek için giriş adreslerini engellese de iddaa siteleri kısa sürede yeni giriş adreslerini üyelerine duyurarak sorunsuzca erişim sağlıyor.Sitemizde Tempobet 33 gibi adres değişikliği yapan tüm iddaa sitelerinin yeni giriş adreslerini güncel olarak takip edebilirsiniz. iddaalarınizde bol talih dileriz.

buton