Tillcard Nedir,Tillcard Nasıl Alınır.Tillcard iddaa Siteleri

Tillcard tıpkı ukash ve astropay gibi bir ön ödemeli karttır.Ukashın kapanması ile çeşitli kartlar çıkmış ve onun yerini doldrumaya çalışmaktadır.Tilcard nedir sorusuna söle cevap vermek mümkün tillcard 19 haneli bir ön ödemeli karttır.Tillcard şu an için 3 tane iddaa sitesinde kullanılmakta olup herhangi bir komisyonun bulunmaması ileride daha çok kullanılacağını göstermektedir.

Tillcard Nasıl Alınır

-www.tillcard.com adresine girilir.

-Sitenin sağ üst köşesinden yada skype adresinden sitenin hesap bilgileri öğrenilir ve bu hesap bilgilerine istediğiniz miktarlarda havale veya eft yapılır.

Tillcard fiyatları 50tl-100tl-250tl-500tl-1000tl ve 2000 tl olup site herhangi bir komisyon almamaktadır.Sadece havale veya eft masrafları size aittir.

-İstenilen miktarlarda para hesap bilgilerine yollandıktan sonra bildirim formu doldurulu yada müşteri destek ekibine ödeme yaptığınız söylenir.Ödemeniz kontrol edildekten sonra 19 haneli pin kodu telefonunuza gönderilir.

Tillcardla iddaa Sitelerine Nasıl Para Yatırılır

Size verilen 19 haneli pın kodu iddaa sitesinde tillcard para yatırma bölümüne girilir hemen ardından miktarda blirtilir ve para yatır butonuna tıklanır.Aldığınız tillcard miktarı kadar para hesabınzıa aktarılmış olur.Tilcardla iddaa sitelerine para yatırma işte bu kadar kolaydır.

Tillcard İle Para Yatırılan iddaa Siteleri

Tillcard henüz yeni olması nedeniyle pek çok sitede bulunmamasına rağmen en büyük ve en kaliteli 3 sitede kullanılmaktadır.Aşağıda tillcard kullanılan iddaa siteleri ve tillcard ile para yatırma promosyonları verilmiştir.

-Youwin—tİllcard ile para yatırmaya %10 promosyon vermekteler.

-Süperiddaa–tillcard ile para yatırmada promosyon bulunmamakta.

-Betboo—tillcard ile para yatırmada promosyon bulunmamakta.

buton