Tipbet Para Yatırma

, üyelerine para yatırma işlemlerinde oldukça fazla olanak sağlıyor. Ayrıcalıklarla dolu olan bu siteden iddaa yapan kişilerin pişman olduğunu henüz daha göremedik. 2012 yılından beri hizmetlerine son gaz devam eden Tipbet’in arkasında ki sırrın sıkı ve güvenilir bir çalışmadan geçtiğini düşünmekteyiz. severlerinin, ve Tipbet’e nasıl para yatırılması gerektiğini henüz bilmeyen kişilerin öğrenebilmesi adına yazımızı sonuna kadar okumanızı rica ediyoruz.Tipbet Para Yatırma Seçenekleri Nelerdir?
Tipbet, siz değerli kullanıcılarına 9 adet para yatırma yöntemi sunar, para yatırması oldukça kolay olan bu yöntemlere gelin bir göz atalım, size en uygun yöntemi seçmenizde yardımcı olmaktan mutluluk duyacağız.
(En çok kullanılandan en az kullanılana doğru sıralanmıştır)
1. Visa; Kullanımı oldukça kolay ve en çok kullanılan para yatırma seçeneğidir. Ödeme işlemleriniz anında hesabınıza geçiyor ve minimum 10€ yatırabiliyorsunuz, maksimum yatırma limiti 0!
2.MasterCard; Listemizin 2. sırasında MC yer alıyor. Visa’ya göre daha az kullanılan bu seçeneğin imkanları ise yine yukarıda ki ile aynı, min. yatırma limiti 10€ max. yatırma limiti sınırsız!
3.Maestro; Genelde Türk üyeler kullanmasa da yinede olmazsa olmaz ödeme seçeneklerinden bir tanesi 10€ minimum yatırma limiti varken sınırsız maksimum yatırma limiti vardır. Para anından hesabınıza düşüyor!
Maksimum Yatırma Limiti Olanlar
4.Skrill; Belki ilk defa duydunuz belki de yıllardır kullanıyorsunuz. En düşük 10€ yatırabiliyorsunuz en yüksek ise 10.000€. Para anında hesabınıza düşüyor.
5.Paysafecard; iddaa sitelerinin vazgeçilmez online cüzdanı, Paysafecard ile hesabınıza para yatırırken min. 1€ – max 250€ limiti vardır.
6.Neteller; En az Paysafecard kadar ünlü, bir o kadar da kullanışlı olan Neteller ile hesabınıza min. 10€ – max. 5.000€ yatırabilirsiniz.
7.EcoPayz; Kullanış bakımından biraz daha farklı olan bu sistemi de Tipbet üzerinden kullanabilirsiniz. Para anında hesabınıza düşüyor, min. 10€ – max. 5.000€ yatırabilirsiniz.
8.Girogay; İnsanlar tarafından çokta bilinmese de yine de Tipobet tarafından kabul görülmüş bir sistem, En düşük 10€ yatırırken en fazla 5.000 € yatırabilirsiniz.
9. Sofort Banking; En düşük yatırma limiti 10€ ve en fazla yatırma limiti 5.000€’dur.Ödemelerinizin çoğu anında hesabınıza düşmektedir. Ancak bazı sistemler incelemeden geçtiği için geç gelebiliyor. Yine de size en uygun seçeneği seçin, bu arada hiç bir ödeme seçeneğinde ek ücret uygulanmamaktadır. ve  hakkında bir çok bilgiye ulaşmak için sitemizi takip etmeyi bırakmayın. Bol talihler!

buton