Tipbet Üyelik

Tipbet’e üye olmak için yapamanız gereken bir kaç adım var. Ancak , diğer iddaa sitelerine göre daha fazla bilgi istemektedir. Sizlere daha güvenli bir ortam sunmak adına TC kimlik numaranız hariç neredeyse bir çok bilginizi vermeniz gerekir. Vermeniz Gereken Bilgiler
Ülke
Cadde/Sokak
İl
Posta Kodu
Telefon
Doğum Tarihi
EpostaBunlar vermeniz gereken önemli bilgiler. Diğer bilgiler ise zaten verilmeden üye olamayacağınız bilgileri içermekte. ( İsim – soy isim – kullanıcı adı – şifre) Nasıl üye olurum?
Siteye üye olmak için öncelikle site adresine gidiyoruz yapıyorsunuz. (İsterseniz yazının en altında ki butona tıklayarak direk siteye gidebilirsiniz.) Siteye gittikten sonra sağ üst köşede kırmızı bir çerçeve içerisinde “Ücretsiz Kayıt Olun!” butonuna tıklıyoruz. Önümüze bilgilerimizi istediği bir şablon çıkıyor, tüm boş alanları doğru ve eksiksiz doldurduktan sonra 3. Şart olan +18 yaşından büyük olduğunuzu bir de şartnameyi okumanız  gerektiğini söylüyor. 
Şartnameyi ciddiyetle okumanızı öneririz, aksi bir şey olduğunda kendinizi savunmanız gerekebilir. Ancak şartnameyi okumadan, okudum diye işaretlerseniz haklı olduğunuz durumda bile haksız düşebilirsiniz. Okuduğunuzu varsayarak “okudum” kutucuğuna bir kez tıklıyoruz.  Sonra ise robot veya spam üyelik olmadığınızı, yani gerçek bir insan olduğunuzu kanıtlayan güvenlik aşamasından geçiyorsunuz. Hemen üye olurken size verilen kodu giriyorsunuz enter tuşuna basıyorsunuz.İşte üye olmak bunlardan ibaret. ve ni takip etmek için, sitemizi de güncel olarak takip ediniz. Bol talihler dileriz!

buton