Tipobet 500 – Tipobet’in Yeni Giriş Adresi: Tipobet500.Com

Bilinen kaliteli ve arasında yer alan Tipobet, adresini değiştir. Tipobet üzerinden iddaa yapan ve yapacak olan kişilerin dikkate alacağı bir konudur. Bundan öncesinde Tipobet365 olarak hizmet veren sitesi Tipobet500 yeni giriş adresi ile hizmetine son gaz devam edecek. Artık Tipobet’e, www.tipobet365.com olarak değil www.tipobet500.com olarak giriş yapmalısınız!Neden Tipobet500 yazıyoruz? 
Neden Tipobet 500 yazılacağını bir çok kişi biliyor olabilir. Ancak biz yinede bilmeyenleri için bir açıklama yaparak sizleri bilgilendirmek istiyoruz. Evet, yukarıda da belirttiğimiz gibi artık Tipobet’e, www.tipobet365.com yazarak değil www.tipobet500.com yazarak giriş yapacaksınız.  Neden Tipobet500 yazdığınızı belki çoğunuz analiz edebilir, ülkemizde  iddaa sitesi açmak ve işletmek yasal bir hizmet olmadığı için girişlerde engeller oluşuyor. Yasaklanan giriş adreslerinden dolayı sürekli adres değişikliği yapabiliyorlar. Ancak bunu illa tarayıcınızın adresine yazmak zorunda değilsiniz. Kullandığınız arama motorlarına her zaman ki gibi “tipobet” yazarak Tipobet’in yeni giriş adresine girebilirsiniz, zaten www.tipobet.365.com adresine giriş yaptığınız da otomatik olarak www.tipobet500.com adresine yönleneceksiniz. İsterseniz deneyerek bunu görebilirsiniz.Üye girişi yapabilecek miyim?
Üye girişlerinizi yaparken hiç bir problem yaşamayacağınızı belirtmek isteriz. Tipobet 500’e girerken her zaman ki gibi kullanıcı adınızı ve şifrenizi yazdıktan sonra giriş yapabilecek ve iddaalarınize kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. Adres değişikliği yapmak üyelerin zararına bir olay değildir, hatta sizleri uzaktan yakından ilgilendirmeyen bir konu olduğunu da söyleyebiliriz. Bakiyelerinizde de her hangi bir değişiklik olmayacaktır fakat bilmediğiniz bir hareket görürseniz canlı desteğe bağlanarak bu sorunu çözmeye çalışabilirsiniz.iddaa sitelerini kim engelliyor? 
Ülkemizde resmi bir kuruluş olan TİB (Türkiye İletişim Bakanlığı)’in görevi, internet alemini güvene almak ve zararlı içerikten korumaktır. Hakları olmayan bir projeye girişimde bulunursanız illegal bir iş yaptığınızı bilirsiniz. Sizi bulup engelleyen kurum ise TİB’dir. Bildiğiniz üzere ülkemizde ki iddaa oynatmanın telif hakları da İddaa şirketinindir. TİB ise, telif hakkı olmayan ve kaçak olarak hizmet veren siteleri,yayıncıları tespit edip engellemektedir.Bu yazılara da göz atabilirsiniz:

buton