tipobet Şirketi Hakkında Bilgiler

tipobet şirketi İngiltere kökenlidir ve iddaa sektörüne 2003’te girmiştir. 90 ülkede kullanımda olan iddaa sitesi, uluslararası iddaa pazarında 10Bet olarak yer almaktadır. Avrupa’nın en iyilerinden sayılan site, yeni başlayan kullanıcıları ve iddaate profesyonelleşen oyunları buluşturur ve Türk iddaaseverler için Türkçe site hizmetini tipobet.com sitesinde vermektedir.
tipobet ile iddaa keyfi yaşamak için ilk olarak sitenin sağ üst köşesinde yer alan kayıt ve giriş bölümlerinden üyelik kaydı ve hesaba giriş yapılmalıdır. Tasarımıyla kullanım kolaylığı sağlayan iddaa sitesinin saat ve tarih gösterimi de kullanıcıya geçirdiği vakti takip etme fırsatı sağlar.

Canlı iddaa avantajı da barındıran site, güvenilirliğini gösteren bilgileri de kullanıcıya açık olarak sunmaktadır. Hakkındaki kısmından Hollanda Antilleri Lisansı olduğu ve yasalarla koruma altına alındığı bilgisine ulaşılabilir, sahip olduğu SSL şifreleme sistemi ile de kullanıcı bilgilerinin üçüncü kişilerle paylaşılmadığı anlaşılabilir. Müşteri güvenine önem veren bu site, müşteri hizmetleriyle de kullanıcılarına destek vermektedir. Gün içerisinde saat 11 ile 23 arasında açık olan canlı müşteri hattı sayesinde müşteri temsilcisi ile çevrimiçi görüşme yapma seçeneği ve info@odeonet.com adresi aracılığıla e-posta yollayarak sorun bildirme hizmeti sağlanmaktadır.

Futbol, buz hokeyi, basketbol gibi klasik iddaa sitesi spor türlerinin yanına ragbi, kriket, bisiklet gibi iddaa sitelerinde görülmeye alışılmayan spor türlerini de ekleyen tipobet, sitede canlı iddaa seçeneklerine geniş yer vermektedir. Canlı iddaa türleri ve gazino oyunları kategoriler halinde site içerisinde sunulmakta ve müsabakalar ile ilgili güncel bilgiler ve turnuva haberleri bu kategoriler içerisinde yer almaktadır. Geniş oyun yelpazesine ek olarak yüksek skorlar da siteyi ilgi çekici kılıyor. iddaa sitesi kıyaslamaları için yapılan çalışmalarda iddaa oranında en iyisi olduğu en yüksek sıralamalarda yer almasından anlaşılıyor. iddaa oranında sınır tanımasa da, kullanıcılarına iddaa miktarında bir sınırlama koymadan istedikleri kadar para yatırma imkanı veriyor. Para yatırma ve çekme için ecoPayz, CepBank, Paysefacard, banka havalesi ve kredi kartları gibi seçenekleri bulunan site, iddaaseverlere sunduğu hizmetlerle ilgi odağı olmaya devam etmektedir.

buton