Tippbets iddaa Sitesi

Tippbets en yeni iddaa sitelerinden bir tanesi.Site tasarım olarak çok basit olarak tasarlanmış ve bize bazı kapanan siteleri çağrıştırmakta.Canlı yardım panelinde zopim gibi ücretsiz bir panelinde kullanılması ayrıca dikkat edilmesi gereken bir nokta.Site tasarım açısından profosyonelikten uzak.Sitedeki bölümler spor iddaaları,canlı iddaa,gazino ve canlı gazino.

Tippbets Spor iddaaları ve Canlı iddaa

Tippbetsde spor iddaaları ve canlı iddaa anlamında bir kısıylılık söz konusu olmakla birlikte iddaa oranları orta seviyelerde diyebiliriz.Tasarımsal olarak bu bölümde oldukça eksik kalmakta.

Tippbets gazino ve Canlı gazino

gazino bölümünde netent vb ünlü gazino slotları bulunmamakta.Oyun sayısı olarakta oldukça yetersiz kalmaktalar.Canlı gazino bölümünde ise yine hiç bilmedğimiz bir altyapıyı kullanmaktalar.

Tippbets promosyonlar

-250 tl ye kadar %100 hoşgeldin promosyonu.Bu promosyontan faydalanmak için minumum 100 tl yatırmak gerekiyor.Maksimum alınabilcek promosyon miktarı ise 250 tl olarak belirlenmiş.promosyonun çevrim şartı en az 2.00 orandan 10 kez.Kombine kuponlarda ise 1 musabakasın en az 2.00 oranlı olması gerekmekte.Bu promosyontan kazanç kazanabilceğiniz maksimum miktar 5000 t olarak sınırlandırılmış.

-Günlük %20 canlı gazino discountu.Günlük en az 500 tl lik kayıplarınızın %20 si iade edilmekte olup promosyonun çevrim şartı bulunmamakta.

-%15 para yatrıma promosyonu.Yatırımlarınızın %15 i promosyon olarak verilmekte.promosyon alabilmek için minumum 100 tl yatırmak gerekiyor.promosyonun çevrim şartı en az 2.00 orandan 10 kez.Kombine kuponlarda ise en az 1 musabakasın oranı en az 2.00 olmalı.

Tippbets Para Yatırma-Çekme

Siteye cepbank,havale,ukash ve astropay ile para yatırmak mümkün.Astropay ve ukash manuel olarak bozulmakta.Bunların manuel bozulması ve diğer güvenilir ödeme yöntemlerinin olmaması düşündürücü.Siteden minumum 100 tl yi havale yöntemi ile çekmek mümkün.

Tippbets Genel Deeğerlendirme

Hiçbir site için çok iyi yada çok kötü demessekte özellikle yeni açılan sitelerde dikaktli olmanızı ısrarlar öneriyoruz.Ukashın manuel bozulması güvenilir ödeme yöntemlerinin olmaması site tasasrımına kadar her şeyi bizi düşündürdü.Lütfen çok dikkatli olunuz deneyecekseniz bile küçük miktarlar yatırın ve içeride bakiye bırakmayın.Her yeni sitede sizleri uyardığımız gibi bu konuda uyarıyoruz.

–Önemli–Bu yazı tippbets sitesi hakkında bilgilendirme yazısıdır.Tippbets le ilgili sms vb yönde itiraziniz varsa sitenin kendisi olan www.tippbets.com a yapın.Sitemizin hiçbir site ile ilişkisi bulunmamaktadır.

buton