Tonybet iddaa ve gazino Sitesi

Tonybet toplam 7 dilde hizmet vermekte olan ve en son Türk müşterilere hizmet vermeye başlayan bu anlamda en yeni sitelerden bir tanesi.Siteninin ingiltere,estonya ve danimarkadan alınma 3 adet lisansı bulunmaktadır.Tonybet 2009 yılından beri aktif olmasına rağmen 2015 yılında Türk müşterilere hizmet vermeye başlamıştır.Site tasarımsal olarak oldukça göze hoş gelen sade ve anlaşılır bir yapıya sahiptir.Tonybetin tek dezavantajı diyeceğimiz nokta canlı yardımının olmamasıdır.Tonybette spor iddaaları,canlı iddaa,gazino,canlı gazino ve piyango bulunmakta.

Tonybet Spor iddaaler ve Canlı iddaa

Tonybet spor iddaaları ve canlı iddaa bölümünde oldukça geniş seçenekler sunan bir site.Sitede hemen hemen her dala iddaa yapmak mümkün.iddaa oranları için ise çok yüksek demek mümkün değil ortalama seviyelerde diyebiliriz.

Tonybet gazino,Canlı gazino ve Piyango

Tonybet gazinonun büyük çoğunluğnu netent slotları oluşturmakta.Bildiğiniz üzere en çok sevilen ve güvenilen slotlar netent slotları.Canlı gazino bölümünde ise blackjak,roulette,bakara gibi oyunları kurpiyerler eşliğinde oynamanız mümkün.Piyango bölümünde ise pronet sitelerinden alışık olduğumuz bet on games çşitleri bulunmakta.7/24 5 dakika arayla oynanan bu oyunlarda heyacan oldukça yüksek.

Tonybet İletilşim

Tonybetin tek eksiği canlı yardımın olmaması bunuda kısa sürede ekleyeceklerini düşünmekteyiz.Tonybete tonybet.com sitesinde bulunan telefon numarasından,maille yada yine sitede bulunan iletişim panelinden ulaşmanız mümkün.

Tonybet Para Yatırma ve Çekme

Tonybete kredi kartı ile minumum 30 tl,banka havalesi ile minumum 500 tl,cepbankla minumum 100 tl,paykasa ve astropay ile minumum 30 tl yatrımak mümkün.Para yatırma alt limitlerinin yüksek olması site için bir dezavantaj.Paranızı banka havalesi ve kredi kartı ile çekmeniz mümkün.

Tonybet promosyonlar

%100 200 tlye kadar ilk para yatırma promosyonu.Minumum 50 tllik ilk yatırımınıza %100 promosyon verimekte olup alabileceğiniz maksimum promosyon miktarı ise 200 tl olarak belirlenmiş.promosyonun çevrim şartı en az 1.95 orandan 6 kez.Bu oldukça makul ve iyi bir çevrim şartı.

1000 tlye kadar %100 gazino promosyonu.Minumum 50 tllik gazino yatırmınıza %100 promosyon verilmekte olup makismum 1000 l promosyon almanzı mümkün.promosyonu almak için promosyon kodu olan gazinotr kodunu girmeniz ve para yatırmanız yeterli.promosyonun çevrim şartı anapara ve promosyon toplamının 25 katı.

Astropay,cepbank paykase yatrımlarına günlük %15 200 tl yatırım promosyonu.Bu yöntemler ile yapacağınız para yatırma işlemlerinde günlük 200 tlye kadar promosyon alabilirsiniz.promosyonun çevrim şartı en az 1.95 orandan 5 kez.

%30 anında canlı gazino discountu.Minumum 50 tllik canlı gazino kayıplarınızın %30 iade edilmekte olup.Maksimum alabilceğiniz discount miktarı 300 tl.promosyonun çekilebilir olması için 30 kez canlı gazino oyunlarında çevrilmesi gerekiyr.

Tonybet Değerlendirme

Tonybet ilk izlenim açısından oldukça güven veren bir site.Tonybetin 7 dilde hizmet vermesi 6 senedir iddaa piyasası içinde olması ve güvenilir para yatırma çekme yöntemlerinin bulunması buna etmen.Sitede canlı yardım kısa sürede hizmet vermeli.Bunun dışında promosyonları ve çevrim şartları oldukça ideal görünmekte.Türk müşterilere yapacakları yatırmlarla kısa sürede tonybet piyasanın önde gelen sitelerinden birisi olabilir.

buton