Transfercard

2687-

  Transfercard

  Transfercard, Marimune şirketine ait olan bazı iddaa sitelerinden hızlı para çekmeye yarayan bir karttır. Çok pratik ve kolay olmasına rağmen bir çok oyuncu tarafından bilinmemektedir. Bu yüzden sitemizin bu bölümünde Transfercard ile ilgili genel bilgileri ve transfercard ile para çekilebilen iddaa sitelerini paylaşacağız.

   

  Transfercard Nedir?

  Transfercard iddaa sitelerinden hızlıca para çekmeye yarayan ön ödemli bir banka kartıdır. Visa logolu olan Transfercard, klasik bir Visa Electron yani banka kartıdır. İçinde bakiyeniz var ise para çekebilirsiniz. Transfercard çıkartmak için o iddaa sitesinden talepde bulunabilirsiniz. Her iddaa sitesinin Transfercard’ı farklıdır. Bir iddaa sitesine ait olan Transfercard başka bir iddaa sitesinde kullanılamaz. Her site için ayrı ayrı Transfercard çıkartmanız mümkün.

  Transfercard çıkartabileceğiniz ve Transfercard ile paranızı çekebileceğiniz Türkçe iddaa siteleri: Süperiddaa ve Betboo‘dur.

  Transfercard ile para çekebileceğiniz yeni bir gazino sitesi ise yeni üyelerine 500 TL promosyon veren Anadolu gazino‘dur.

  Transfercard çıkartmak için önce “para çekme” seçeneğine sonra “Visa Debit kart” seçeneğine tıklayın. Açılan pencerede Transfercard (Visa Debit kart) talep seçeneğini göreceksiniz.

   

  Transfercard Bakiye:

  Transfercard başvurunuz onaylandığı zaman email ile Transfercard bilgileriniz gönderilir. Bu bilgileriniz ile https://cardholder.marimune.eu/authentication/login adresinden kaydınızı tamamlayabilirsiniz. Daha sonra email adresiniz ve oluşturduğunuz şifreniz ile yine aynı adresten giriş yaparak Transfercard’da bulunan bakiyenizi öğrenebilirsiniz.

   

  Transfercard Para Çekme:

  Transfercard’ınız ile istediğiniz ATM’den para çekebilirsiniz. Transfercard ile para çekme ücreti çekilen miktara bağlı olmaksızın sabittir. Transfercard ile günlük para çekme limiti ise hesap durumunuza göre değişebilir. Belgelerinizi onaylatarak limitinizi yükseltebilirsiniz.

   

  Transfercard Para Yatırma:

  Transfercard’a kendiniz para yatıramazsınız. Transfercard’a ancak çıkartmış olduğunuz iddaa sitesi para yükleyebilir. Transfercard amacı itibari ile iddaa sitelerinden para çekmeye yarayan bir servistir.

   

  buton