Truvabet iddaa Sitesi

Kasım 2015 de açılan en yeni iddaa sitelerinden olan truvabet curacou lisansına sahip bir site.Firma bilgileri kısmında bakıldığında artemisbet güvencesi ile hizmet verdiklerini söylemekteler.Truvabet iddaa sitesi pronetgaming altyapısı ile hizmet vermekte olup tipik bir pronet sitesi görünümünde.Bildiğiniz üzere pronetlerin bazı eksikleri bulunsada ödeme konusunda oldukça güvenilir ve iyi olmaktalar.Truvabet bölümleri ise şu şekilde oluşmakta.

Truvabet Spor iddaaları ve Canlı iddaa

Truvabet spor iddaaları bölümünde başta futbol olmak üzere bir çok dalda iddaa yapmak mümkün.Proneterin ortak sıkıntısı olan iddaa çeşitliliği azlığı dikkat çekmekte olup iddaa oranları bazı pronetlerden ve bazı iddaa sitelerinden düşük görünmekte.Canlı iddaa bölümündede oranlar aynı şekilde olup biraz düşük kalmakta.

Truvabet gazino Canlı gazino ve Diğer Bölümler

Truvabet gazino bölümü netent slotlarından oluşmakta olup slot sayısı olarak az kalmakta bu bölüm çeşitlendirilerek zenginleştirilebilir.Canlı gazinoda ise xprogaming ve evolution gazino olmak üzere 2 farklı sağlayıcı ile oyun oynamak mümkün.Truvabetin diğer bölümlerini poker,sanal sporlar ve betongames çeşitleri oluşturmakta.

Truvabet Para Yatırma ve Çekme

Truvabete aşağıda yöntemlerle ve belirtilen minumum miktarlarla para yatırmak mümkün.

 • Tlnakit ile minumum 20 tl.
 • Cepbank ile minumum 20 tl.
 • Havale ile minumum 100 tl.
 • Astropay ile minumum 20 usd.
 • Ecocard ile minumum 20 tl.
 • Neteller ile minumum 20 usd.

Truvabette para çekimlerinde havale,ecocard ve tl nakit ile minumum 100 tl çekmeniz mümkün.Çekimde üst limitin bulunmadığı sitenin canlı yardımından aldığımız bilgi.

Truvabet promosyonlar

 1. %25 500 tl hoşgeldin promosyonu.Ecocard ve tlnakit harici yöntemlerle ilk para yatırmanıza %25 oranında promosyon verilmekte olup alabilceğiniz maksimum promosyon miktarı 2000 tl yatırmanız karşılığında 500 tl.promosyonun çevrim şartı  en az 2.00 orandan 10 kez.Bu promosyon miktarına göre oldukça yüksek bir çevrim şartı.
 2. Günlük %15 canlı gazino discountu.Minumum 50 tllik canlı gazino kayıplarınızın %15 i size iade edilmekte.Bu discountun çevrim şartı bulunmamakta.
 3. Klaspoker haftalık %50 rakeback.Klaspokerde minumum 50 tllik yatırımlarınıza haftalık %50 rakeback verilmekte.promosyonun çevrim şartı bulunmamakta.
 4. %15 netent gazino kayıp promosyonu.Netent gazino kayıplarınıza günlük olarak %15 oranında geri almanız mümkün olup promosyonun çevrim şartı bulunmamakta.
 5. %50 mobil kombine promosyonu.Sadece havale ve cepbank ile yapacağınız minumum 100 tlllik yatıtım sonrası herbirinin oranı en az 1.20 ve toplam oranı en az 5.00 olan 4 veya üstü kombinelerinize %50 oranında promosyon verilmekte olup promosyonun çervim şartı en az 2.00 orandan 10 kez olarak belirlenmiş.

Truvabet Genel Deeğerlendirme

Truvabet tipik bir pronetgaming sitesi olark karşımıza çıkmakta.Ne oranlar anlamında nede promosyonlar anlamında kendini diğer sitelerden faklı kılamamış durumda.Hernekadr pronet siteleri güvenilir olsada yeni olması nedeniyle küçük miktarlarla ve içeride bakiye bırakmadan denenebilir.Sizinde truvabet hakkında görüşünüz varsa yorum kısmından yazabilirsiniz.Ayrıca tipobet365 hemen üye olarak 15 dakikada belgesiz para çekebilir ve tam 365 tl promosyon alabilirsiniz.Üye olmak için aşağıdaki resime tıklamınız yeterli.

buton