Ukash iddaa Siteleri

309-

  Ukash iddaa Siteleri

  Ukash para yerine geçen ön ödemeli bir sanal karttır. İnternetten hızlı, kolay ve güvenli para yatırma yöntemidir. Cep telefonu kontörü ile aynı mantıkla çalışır. Ukash´ınızı satın aldıktan sonra Ukash´ın üzerindeki 19 haneli numarayı / Pin Kodunu para yatırmak istediğiniz siteye / iddaa Sitesine vererek kullanabilirsiniz.

  Özellikle Avrupada çok kolaylıkla cep telefonu kontörü bulunan heryerden satın alınabilinen çok yaygın bir kartdır. İnternetteki Online gazinolar, Poker ve iddaa Sitelerinin hemen hemen hepsi Ukash ile ödeme kabul etmektedir. Üstelik Ukash ödemeleri için ekstra %10´a varan Ukash promosyonu veren iddaa siteleri de vardır.

  Malesef ülkemizde Ukash direk olarak kendisi satış yapmamaktadır. İnternet üzerinden aracılardan satın alınabilmektedir. Ukash´ın fiyatı normalde üzerinde yazdığı miktardır. 20 Euroluk Ukash = 20 Euro, 50 Euroluk = 50 Euro vs. Yani Ukash normalde hiç bir masraf veya komisyon almamaktadır, para ile aynı değerdedir. Ancak Ukash´ı ülkemizde internet üzerinden satanlar, Ukash´ı üzerine kar koyarak komisyonlu satmaktadır.

   

  UKASH KAPANMIŞTIR. UKASH YERİNE ASTROPAY CARD KULLANILMAKTADIR. 

  Güvenle Astropay satın almak için lisasnslı resmi astropay bayii www.tumpay.com‘ u tercih edebilirsiniz. Günün 24 saati Türkçe canlı yardım hizmeti sunan Tumpay güvenle Astropay satışı yapmaktadır.

   

  UKASH ile Para Çekme:

  Bazı iddaa siteleri, Ukash ile de para çekmeye imkan sağlamaktadır. Bir iddaa sitesinden kazandığınız miktarı Ukash olarak da çekebilirsiniz. Ukash ile para çekmek çok pratik ve hızlı bir yoldur. Çekmek istediğiniz miktarı Ukash (Ukash Pin numarası) olarak alabilirsiniz. Ancak Ukash ile para çekmenin dezavantajı ise, bu Ukash´ı nakit olarak kullanamamanızdır.

   

  Çektiğiniz Ukash´ı kullanma seçenekleri: 

  • Başka bir iddaa sitesinde kullanabilirsiniz.
  • Ukash ihtiyacı olan bir arkadaşınıza satabilirsiniz.
  • veya Ukash olarak çektiğiniz kazancınızı Ukash satan ve Ukash bozduran sitelere satabilirsiniz.

   

  buton