Vevogaming 205 – Vevogaming Giriş – Üyelik

Vevogaming iddaa sitesinin isim değiştirmesi ardından yaşanılan ödeme problemleri ve site yetkililerin umursamaz tavırları, artık bu sitenin güvenilir olmadığını göstermektedir. Vevogaming iddaa sitesi yeni adı olan adı ile Türk iddaa severleri dolandırmaktadır. Lütfen artık bu siteye itibar etmeyiniz.
iddaa siteleri arasında son günlerde oldukça popülerleşen ve artık iddaa severlerin güvenerek para yatırdıkları bir iddaa sitesi haline gelen Vevogaming iddaa sitesi, TİB tarafından gelen engellemeler sonucunda adres değişikliği yapmıştır.
Artık değerli Vevogaming müşterileri yeni adres olan adresini kullanacaklardır.
Müşterilerine sürekli cazip promosyonlar sunan ve spor iddaaları, canlı iddaaların yanı sıra gazino, canlı gazino ve poker hizmetleri veren Vevogaming’te neden adres değişikliği yapıldığını bilmek isteyen müşteriler mutlaka vardır.
Vevogaming Neden Adres Değiştiriyor?
Bildiğiniz üzere Türkiye’de Kaçak iddaa  veya Kaçak İddaa olarak adlandırılan bu iddaa sitelerini maalesef ki yasal değil. TİB (Türkiye İletişim Başkanlığı) bu sitelerin giriş adreslerini engelleyerek müşterilerin giriş yapmasına engel oluyor. Bu iddaa siteleri ise sürekli adres değişikliği yaparak müşterilerin sorunsuzca giriş yapmasına olanak sağlıyor.
Bunun gibi giriş sorunları yaşadığınızda adresimizi ziyaret ederek tüm iddaa sitelerinin güncel giriş adreslerini takip edebilirsiniz.
Vevogaming Hoşgeldin promosyonu
Eğer ki Vevogaming’e yeni üye olup ilk kez para yatırma işlemi yaparsanız 500 TL’ye kadar ilk üyelik promosyonu alabilirsiniz. Bu promosyontan Vevogaming’e yeni üye olan herkes faydalanabilir.
Ayrıca diğer iddaa siteleri ile kıyaslandığı zaman oldukça hızlı sürede ödeme yapmasıyla dikkat çekiyor. Sizde kazandığınız miktarları hızlı sürede teslim almak istiyorsanız Vevogaming’de iddaa yapabilirsiniz.
Vevogaming Güvenilir mi?
Son zamanlarda bünyesinde bir çok iddaaçi barındıran ve kaliteli hizmetiyle sektörde büyük başarı yakalayan Vevogaming iddaa sitesi, Montenegro tarafından “E Gambling Montenegro” ismi altında lisanslandırılmıştır. Resmi kurumlarca denetlenen bu iddaa firmasında güvenle iddaa yapabilir ve hızlıca paranızı çekebilirsiniz.
Kaçak iddaa ailesi olarak Vevogaming iddaa firmasını öneriyoruz.

buton