Vevogaming 208 – Vevogaming’in Yeni Giriş Adresi: Vevogaming208.com

Vevogaming iddaa sitesinin giriş adresi aralık ayının ortalarında Vevogaming 208 olarak değişmiştir. Artık Vevogaming iddaa sitesi kullanıcıları eski adres olan Vevogaming 207 yerine yerine adres ola Vevogaming 208’den giriş yapacaklardır.
Yapılan engellemeler sonucunda adres değişikliği yapan Vevogaming iddaa sitesinde yeni adresin açılmasıyla birlikte üyeler sorunsuzca siteye erişim sağlayabilirler.
Vevogaming’de ki bu adres değişikliği ile birlikte başka değişiklik olmamıştır. Hesaplar, bakiyeler, iddaaler ve oranlar aynı şekilde yeni adreste devam etmektedir.
Vevogaming’in yeni adresi olan Vevogaming 208’e giriş yapmak için ya da alttaki butonu kullanabilirsiniz.Vevogaming Neden Engellendi?
Bildiğiniz üzere Türkiye pazarında hizmet veren ilk ve tek iddaa sitesi İddaa’dır. Tamamen yasal olan bu iddaa firmasında ki oranların bir hayli düşük olması ve tek musabakaa iddaa yapılmaması gibi durumlardan dolayı iddaa severler yüksek oran sunan, tek musabakaa iddaa yapılan ve cazip fırsatlar sunan Vevogaming gibi iddaa sitelerine yönelmektedirler. Her ne kadar illegal olarak adlandırılsalar da üye sayısı günden güne artan bu iddaa sitelerinde kazançlı iddaaler yapabilirsiniz.
Yasal olmamasından dolayı TİB yani Türkiye İletişim Başkanlığı tarafından yapılan engellemeler ile erişim kapatılsa da bu siteler DNS ayarı yapmamış üyeler için hızlıca yeni giriş adresleri yayınlayarak tüm iddaaçilerin sorunsuzca giriş yapmasını sağlamaktadır.
Sizlerde DNS ayarı yaparak tüm bu iddaa sitelerine engellemelere takılmadan erişim sağlayabilirsiniz.
Vevogaming208 gibi adres değişikliği yapan tüm güvenilir iddaa sitelerini sitemizden güncel olarak takip edebilirsiniz.

buton