Vevogaming iddaa Sitesi

Vevogaming iddaa sitesi 2013 yılından beri siz iddaacilere hizmet veriyor.Vevobet olarak da bilinen site bet aleminde yaygın olan pronetgaming altyapısını kullanıyor.2014’te türkiye yayınına başlayan site montenegro tarafından lisanslandırılmış.Firma ve şirket hakkında detaylı bilgiler verilmemiş, ancak araştırmalarımıza göre betebet,betvole ve perabet ile aynı merkezden yönetilmektedir.

Sitede bütün pronetlerde olduğu gibi spor iddaaları,canlı iddaaler,canlı gazino,gazino,poker,sanal sporlar ve bet on games bölümleri bulunmaktadır.Spor iddaaları bölümü diğer pronetlere göre bir tık öne çıksada diğer bölümler için bir farklılık bulunmuyor.Şimdi de biraz promosyonlarını inceleyelim.

Vevogaming promosyonlar

Site pronet altyapısının sıradanlığından kurtulmak için olsa gerek 12 adet promosyon seçeneği sunuyor.

500 TL Hoşgeldin promosyonu

Spor iddaalarıne cepbank ve banka havalesi ile ilk kez para yatırmanızda geçerlidir.Yatırmış olduğunuz tutarın %25i olarak verilen promosyon için en az 40 TL yatırım şartı bulunuyor.promosyonu alabilmek için ana paranızın tamamını spor iddaalarınde en az 1.5o oranla oynamanız gerekiyor.promosyonun çevrim şartı ise minimum 2.00 orandan 10 kez olarak belirlenmiş.En fazla 500 TL promosyon kazanabileceğinizi de belirtelim.

%50 Süper Kombine promosyonu

Süper kombine promosyonundan faydalanmak için hesabınıza en az 100 TL yatırmanız gerekmektedir.Kredi kartı,cepbank ve banka havalesi yöntemleri ile para yatırmada geçerlidir.Aynı anda sadece 1 kupondan alabileceğiniz promosyon için günlük en yüksek miktar ise 75 TL olarak sınırlandırılmıştır.Kuponunuzda minimum 4 müsabaka olması gerekiyor.Kombinelerde her musabakasın oranı en az 1.20 ve toplam oran en az 5.00 olmalıdır.promosyonun en az 2.00 orandan 10 kez çevrim şartı var.

%30 Aylık Reload promosyonu

Sadece spor iddaalarınde geçerli olan promosyon seçeneği için cepbank ve havale yöntemlerini kullanmanız gerekiyor.Bu promosyonu alabilmek için bir önceki ay vevogaming hesabınıza toplamda en az 500 TL yatırmış olmalısınız.Bu şartı sağladığınız takdirde her ayın 1-5i arası yapacağınız ilk yatırımınıza %30 promosyon verilecektir.Diğer bir şart önceki ay zararda olmanız gerekiyor.En fazla 500 TL alabildiğiniz promosyonun çevrim şartı aynen spor iddaalarınde olduğu gibi bu promosyonta da geçerli.

%10-15 Havale promosyonu

Spor iddaaları bölümüne sadece banka havalesi ile yapacağınız yatırımlarda geçerlidir.Banka havalesi ile 500 TL altındaki yatırımlar için %10, 500 TL ve üzeri yatırımlarınız için %15 promosyon alabilirsiniz.Yatırım yapmadan önce bakiyenizde para olmaması gereken promosyon için günlük alabileceğiniz miktar en fazla 250TL.promosyonunuzu yine en az 2.00 oradan 10 kez çevirmeniz gerekiyor.Ayrıca kombine kuponlarınızda toplam oran 2.00 olmalı.

%15 Cepbank promosyonu

Cepbank yatırımlarınızda en fazla 250 TL promosyon almanıza imkan tanıyan bu seçenek sadece spor iddaalarınde geçerli.promosyonunuzu çekebilmek için yine en az  2.00 orandan 10 kez çevirmelisiniz.

%8 Ukash & Astropay promosyonu

Spor iddaalarıne ukash ve astropay ile yapacağınız her yatırımıza %8 promosyon veriliyor.Yatırım yapmadan önce bakiyenizde para olmaması gereken promosyon için günlük en fazla 100TL alabiliryorsunuz.promosyonunuzu yine en az 2.00 oradan 10 kez çevirmeniz gerekiyor.Ayrıca kombine kuponlarınızda toplam oran 2.00 olmalı..

%100 Netent Hoşgeldin promosyonu

İlk yatırımınıza %100 promosyon alacağınız seçenek sadece netent gazino için geçerlidir.En az 50 TL, en fazla 250 TL kazanabiliyorsunuz.promosyonunuzu çekebilmek veya başka bölümlere transfer yapabilmek için promosyon+ana paranızın 40 katını netent gazino oyunlarında çevirmeniz gerekiyor.promosyon çevrimini tamamladıktan sonra kazabileceğiniz tutar maksimum 10bin TL’dir.Bu sınırlandırılmış kazanç önemli iddaaciler bu ayrıntıyı bilerek yatırım yapmalılar.

%50 Netent Reload promosyonu

Netent gazinoya her ayın 1-5i arasındaki ilk yatırımınıza %50 Reload promosyonu veriliyor.En az 50 TL, En fazla 250 TL promosyon kazanabiliyorsunuz.promosyonu aldıktan sonra para çekimi yada başka bölümlere transfer yapabilmek için promosyon+ana paranızın 40 katını netent gazino oyunlarında çevirme şartı bulunuyor.Çevrim şartını tamamladıktan sonra en fazla 10bin TL kazanabiliyorsunuz.

Haftalık %10 Xprogaming Discount

Bir hafta içinde canlı gazino da net en az 100TL kaybetmeniz durumunda pazartesigünleri %10 discount ödemesi yapılacağı belirtilmiş.Discount promosyonunun herhangi bir çevrim şartı bulunmuyor.

Haftalık %15 Skill gazino ve Skill Canlı gazino Discountu

Cepbank ve banka havalesi ile skill gazino ve skill canlı gazino bölümlerine yaptığınız yatırımlardaki kayıplarınızda faydalanabiliyorsnuz.Herhangi bir çevrim şartı bulunmayan discount için hafta içinde skill gazino ve skill canlı gazino bölümünde minimum 50 TL kaybınız olması gerekiyor.

Haftalık %30 Skill Poker Rakeback

Bu promosyontan yararlanabilmek için TLnakit,cepbank,banka havalesi,ukash,astropay yöntemleri minimum 50 TL yatırmanız gerekiyor.1 hafta içinde oynadığınız skillpoker oyunlarınız üzerinden hesaplanmaktadır.

%50 Bet On Poker İlk Para Yatırma promosyonu

Her para yatırma yöntemi için geçerli olan promosyonu kazanmanız için minimum 50 TL yatırmanız gerekiyor.Alabileceğiniz maximum promosyon miktarı 150 TL’dir.promosyonun çekilebilir duruma gelmesi için pokerde 15 katı kadar 2.50 ve üzeri orandan iddaa yapmanız gerekiyor.

Genel Değerlendirme

Sitenin canlı destek bölümünden de bahsedecek olursak sorularımıza yeterli derecede cevap verdiler ve ulaşmakta sıkıntı yaşamadık.Site pronetgaming altyapısını kullanmasının olumsuz yanlarını promosyonlar ile aşmaya çalışmış.Ancak çevrim şartları biraz ağır düzenlemeye gitmeliler.Vevogaming siz iddaaciler için değerlendirilebilir bir iddaa sitesi.Sizde site hakkında tecrübe ve bilgilerinizi yorum kısmında paylaşabilirsiniz.Herkese bol kazançlar.

buton