Virabet iddaa ve gazino Sitesi

Virabet iddaa sitesi geçtiğimiz günlerde hizmete açıldı.Sitenin yapısı ve tasarımı moskowbettinge benzemektedir.Bildiğiniz üzere moskowbetting sitesi şu an için hizmet vermemekte olan yani kapanmış bir site.Virabetinde bu siteyle aynı yapıda olması kuşkuları artırmakta.Zaten siteye ilk girildiğinden itaberen sitenin ne kadar amatör bir yapıda olduğunu görmek zor olmasa gerek.Gerek canlı yardımın olmayışı gerekse pek çok bilginin sitede bulunmayışı büyük eksikler olarak göze çarpamakta.

Virabet Spor iddaaları ve Canlı iddaa Bölümü

Virabet spor iddaaları bölümü çoğunlukla futbol iddaalarınden oluşmakta olup kısır bir musabaka sayısına sahipler.iddaa çeşitliği olan musabakalardada oldukça az olup iddaa oranları ortalama düzeylerde.Virabet canlı iddaa bölümünde ise bölümün yavaş açılması gözümüzden kaçmadı.Bu bölümde sadece futbol iddaalarıni gördük.musabaka saysının iyi olduğu bu bölümde çeşitlilik ve iddaa oranları ortalama düzeylerde.

Virabet gazino ve Canlı gazino ve Diğer Bölümler

Virabet gazinosu olması elbette iyi bir özellik ancak gazino bölümünde birbirinin aynısı basit slotlar bulunmakta.Netent gibi kaliteli sağlayıcıarın slotları sitede bulunmamakta.Canlı gazino bölümü olmasıda artı yanlarından biri olan virabette canlı gazino bölümü altyapısı ezugi.Sitenin diğer bölümünü ise sanals porlar oluşturmakta.

Virabet Para Yatırma ve Çekme

Virabet sitesinde para yatırma ve çekme yöntemlerini göremedik.Canlı yardım ekibinn olmamasıda bu bilgileri alamamıza neden oldu.Ancak analizlerimize ve site yapısı baktığımızda siteye muhtemelen sadece havale ve cepbank ile para yatırabilir,para çekimlerinde ise havale yöntemini kullanabilirsiniz.

Virabet promosyonlar

350 tl %100 hoşgeldin promosyonu.Minumum 100 tllik ilk para yatırmanıza %100 promosyon verilmkete olup alabilceğiniz maksimum promosyon miktarı 350 tl.promosyonun çevrim şartı spor iddaalarınde en az 1.80 orandan 10 kez veya gazinoda 40 kez olarak belirlenmiş.

%15 cepbank ve havale promosyonu.Cepbank ve havale ile yapacağınız minumum 100 tllik yatırımlara %15 promosyon verilmkete olup promosyonun çevrim şartı spor iddaalarınde en az 1.80 orandan 10 kez veya gazinoda 40 kez olarak belirlenmiş.

%20 günlük canlı gazino discountu.Günlük canlı gazino kayıplarınızın %20 si iade edilmekte.promosyon alabilmek için minumum kaybınızın 100 tl olması gerekmekte.promosyonun çevrim şartı ise gazinoda 40 kez.Bu promosyona çevrim şartı koymak oldukça saçma bir uygulama.

Virabet Genel Değerlendirme

Virabet sitesine ilk giriş yapıldığında ne kadar amatör bir site olduğu dikkatleri çekiyor.Sitede canlı yardım yok.Güvenilir para yatırma ve çekme yöntemleri yok.Site lisansı hakkında bir bilgi yok.Bu nedenlerle oldukça dikkatli olmakta fayda var.Sizinde virabet hakkında bilginiz varsa yorum kısmından yazabilirsiniz.

buton