Vogbet

iddaa Siteleri 30 Mart 2016, 01:06 Vogbet

Vogbet henüz oldukça yeni olan iddaa sitelerindendir.  Bu yeni iddaa sitesi hakkında bilgilendirmeler yapacağımız yazımızda sitenin ne zaman hizmete açıldığı, hangi alanlarda hizmet verdiği, hangi şirket adı altında çalıştığı ve lisansı gibi konulara değineceğiz.

Kuruluş

İnternet üzerinden iddaa oynatma siteleri arasına 2015 yılının Kasım ayından sonra katıldığını gördüğümüz çevrim içi iddaa sitelerinden biri olan Vogbet, Birçok yeni dönem çevrimiçi iddaa oynatma sitesinin de izlediği yoldan giderek hazır iddaa siteleri çözümleri sunan şirketlerden biri olan BetSoft Betting Solution Corporation adındaki Curacao merkezli şirkete aittir. Hazır site çözümlerinden yararlanan site birçok alanda beklenildiği şekilde hizmet verirken hiçbir eksiği de yok değil. Örneğin spor iddaaları, canlı iddaaler, gazino ve canlı gazinonun yanında sanal iddaa bölümü için de bir kategori butonu bulunan sitede sanal iddaa hizmetlerinin olduğu bir iddaa kısmı bulunmuyor. Yine de böyle bir kategorinin getirilmiş olması yakın zamanda site içerisinde sanal iddaa de yapılabilmesi için hazırlıklar olduğunu düşündürüyor. Site içerisinde İngilizce ve Türkçe dil desteği olsa da Türkçe site görünümünde bazı bölümlerin (özellikle spor dalları isimleri gibi) halen İngilizce olduğunu görüyoruz.

Spor iddaaları bölümünde en çok futbol, basketbol, tenis, hentbol, badminton, buz hokeyi ve motor sporları bölümlerinde iddaa yapılabilir karşılaşmalar bulundururken bunun yanında snooker, beysbol, ragbi ve kriket spor dallarında da az seçeneklerle de olsa iddaa yapma imkanı bulunuyor. Spor iddaalarınde birçok spor dalında iddaa imkanı sunan site canlı iddaa bölümünde ise yalnız futbol, tenis ve beysbol olmak üzere sadece üç spor dalında canlı iddaa imkanı sunuyor. Canlı gazino bölümünde yalnızca roulette, 21 ve bakara için birer sunucu bulunduran sitede yabancı krupiyerler ile gazinoda oyun oynayabiliyorsunuz. Slot oyunlarının bulunduğu gazino kategorisinde ise birçok oyun bulunurken oyunların NetEnt ve TigerGames olmak üzere iki oyun dağıtıcısına ait olduğunu görüyoruz. Sanal sporlar bölümünün ise şimdilik aktif olmadığını görüyoruz.

Lisans

Hazır site çözümleri kullanmanın en büyük avantajlarından biri de bir iddaa sitesi hazırlarken lisans kısmını çok da sorun etmeniz gerekmemesi. Çünkü bu tür siteler direkt olarak hizmet sağlayıcısının lisansı üzerinden hizmet veriyorlar. Vogbet de BetSoft Betting Solution’a ait olan Curacao lisansının yanında bir de Malta lisansı olduğunu belirtiyor.

Hoşgeldin promosyonu Ne Kadar?

Kullanıcı çekmenin en iyi yöntemlerinden olan hoşgeldin promosyonları siteler için olduk büyük bir önem arz ediyor. Vogbet tarafından sunulan hoşgeldin promosyonu ise ilk yatırım işleminizde yatırdığınız miktar kadar olup alt sınırı 50 TL iken üst sınırı 250 TL olan %100 oranlı bir promosyon olup promosyontan yararlanabilmek için promosyonunuzu on defa spor iddaalarınde 1.80 ve üzeri oranlı olarak çevirim işlemine tabi tutmanız gerekecektir.

Mobil Uyumluluk

Sitenin gayet güzel tasarlanmış bir mobil sürümüne mobil aygıtlarınızdan aynı site adıyla ulaşabilirsiniz.

Müşteri Hizmetleri

Site içerisinde sol üstte bulunan ‘Canlı Destek’ butonuyla adınızı ve sorunuzun hangi konuda olduğunu belirterek canlı destek ekibiyle görüşebilirsiniz.

buton