Wintipo iddaa Sitesi

Merhaba arkadaşlar bu yazımız da sizlere Wintipo isimli iddaa sitesini tanıtacak ve aynı zamanda güvenilir olup olmadığını sorgulayacağız. Yazımızı dikkatlice okumanızı tavsiye ediyoruz, hatalı bir seçim yapmanız sizi hüsrana uğratabilir.Wintipo,  2012 yılından bu yana hizmet veren bir sitesidir. Wintipo, Avrupa Birliğin’de kayıtlı ticari bir markadır. Lisansını ise Curucao ülkesinden almıştır. Wintipo iddaa sitesi üyelerine ve yeni üye olacakları 4 adet promosyon vermektedir. Eski bir site olmasına rağmen promosyon sayısını az bulduk. Daha fazla promosyon imkanlarıyla daha iyi yerlere gelebilirlerdi.promosyon
– 500 TL İlk Üyelik promosyonu
– %30 Hafta içi Yatırım promosyonu
– Hafta Sonu Yatırım promosyonu
– %20 gazino Discount Üyelerin en çok merak ettiği ve dikkat ettiği Hoşgeldin promosyonu Wintipo tarafından 500 TL olarak belirlenmştir. Oldukça yüksek bir rakam diyebiliriz. Peki bu promosyonu alabilmek için neler yapmalısınız? okumaya devam ediniz..
Hoşgeldin promosyonundan faydalanabilmek için öncelikle, siteye ilk defa üye olmanız gerekiyor ve ilk yatırımınızın min. 50 TL olması gerekmektedir. İlk defa üye olan kullanıcıları tekli veya kombine iddaalerde en az 1.8 veya daha büyük orandan 12 katı ile çevrilmelidir. Hafta içi yatırım promosyonundan ise faydalanmak isterseniz sadece spor iddaalarınde 500 TL’ye kadar alıyorsunuz. Yine min. 50 TL yatırmanız gerekiyor. Tüm promosyonlarda “promosyon Genel Şartları” uygulanmıştır. Hepsinde aynı kuralı görmekteyiz. Üyelerin canını sıkacak bir kural olmadığını söyleyebiliriz.Wintipo Güvenilir mi?Wintipo 2012 yılından beri açık olsada, bu neredeyse 4 yaşında demek oluyor henüz bir yerlere çıktığını göremiyoruz. Bizler yinede Wintipo yerine Tipobet’i şiddetle öneriyoruz! nin lideri olması güvenilirliğinden kaynaklanıyor. Bol talihler dileriz!

buton